شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۱۰۴ نقطه پرتصادف در جاده‌های کشور رفع خطر می‌شود

معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید بر رفع نقاط پرتصادف در محورهای شریانی و اصلی کشور گفت: امسال در این راستا ۱۰۴ نقطه پرتصادف جاده‌ای در اجرای طرح مشترک با پلیس راه کشور رفع خطر می‌شود.

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالهاشم حسن‌نیا روز گذشته در نشست بررسی وضعیت راههای جاده‌ای استان بوشهر با تاکید بر تامین قیر برای آسفالت راه‌های مواصلاتی در دست اجراء اظهار داشت: در یکسال گذشته ۳ هزار کیلومتر از طرح های راه‌های روستایی کشور بهسازی  اسفالت شده است.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید بر تسریع در اسفالت محورهای مواصلاتی جاده‌های گفت:  استان بوشهر از محورهای شریانی مهمی برخوردار است که تامین قیر محورهای در دست اجراء مورد توجه ویژه قرار دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه استان بوشهر یکی از باراندازهای مهم نوار ساحلی کشور است افزود: رفع گره‌های ترافیکی، روکش و اسفالت محورهای جاده‌ای آسیب دیده در اولویت قرار دارد.

حسن‌نیا، بنادر  استان بوشهر در امر تخلیه و بارگیری محصولات و کالاهای اساسی کشور فعال دانست و تاکید کرد: بخشی از بارهای ناوگان جاده‌ای، کالاهای اساسی و استراتژیک است که در بنادر  از جمله بوشهر تخلیه و به نقاط مختلف کشور منتقل می‌شود.

وی با اشاره به بهسازی محورهای مواصلاتی خاطر نشان کرد: تغییر آب‌نماها به پل از برنامه‌های مهم سازمان راهداری است که در این راستا طرح‌های مهمی در استان بوشهر در حال اجراء است.

حسن‌نیا، حمل و نقل را موتور محرک توسعه دانست و افزود: رفع مشکلات این حوزه در اولویت برنامه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل قرار دارد.

معاون وزیر راه، با تاکید بر رفع نقاط حادثه‌خیز و پرحادثه در محورهای مواصلاتی کشور تصریح کرد: امسال بر اساس برنامه‌ریزی مشترک بین سازمان راهداری و پلیس راه کشور ۱۰۴ کیلومتر از  نقاط پرتصادف جاده‌ای در محورهای شریانی و اصلی کشور اصلاح  و رفع  خطر می‌شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بازسازی جاده‌های نقاط سیل‌زده کشور را یکی دیگر از برنامه‌ها دانست و بیان کرد: بخشی از این طرح‌ها با حضور رئیس جمهور افتتاح شد و بخشی دیگر در حال تکمیل و بهره‌برداری است.

استاندار بوشهر هم با قدردانی از تلاش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در بهبود محورهای شریانی و جاده‌ای گفت: خدمات این سازمان در استان بوشهر در خور تحسین و سپاس است چراکه فعالیت‌ها و طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است.

عبدالکریم گراوند با تاکید بر تامین قیر برای اسفالت و بهسازی محورهای مواصلاتی در دست اجرا و تکمیل تصریح کرد:  تکمیل  و اسفالت محور مواصلاتی دیلم یکی از اولویت‌ها است که اسفالت ۴٫۵ کیلومتر این جاده مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه توسعه راههای روستایی و  اسفالت آنها مورد توجه ویژه قرار دارد تاکید کرد: به طرح‌های عمران روستایی توجه ویژه‌ای شده است به‌گونه‌ای که در ۷ سال گذشته یک‌هزار و ۱۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های عمرانی در روستاهای استان بوشهر پرداخت شده است.

استاندار بوشهر، تامین قیر برای تسریع در اجرای طرح‌های راهسازی را مورد تاکید قرار داد و افزود: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر در رفع مشکلات جاده‌ها و محورهای روستایی و اصلی استان بوشهر تلاش وافری دارد که تامین قیر مورد نیاز، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌ها راهسازی را فراهم می‌کند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !