سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

گره‌زدن رفع مشکلات داخلی به انتخابات دیگر کشورها توهین به ملت ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "مجلس عزمی جدی برای بهبود معیشت مردم دارد" گفت: گره‌زدن رفع مشکلات داخل کشور به انتخابات یک کشور دیگر، تفکری غلط و توهین به ملت باعظمت ایران است.

آخرین اخبار
۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی در نشست مجمع انقلابیون بخش بوشکان و وحدتیه دشتستان با بیان اینکه “عملکرد جهادی و انقلابی‌گری در دوره‌های مختلف متفاوت بوده است” اظهار داشت: این مهم گاهی در جنگ و بعد از آن یعنی دوره سازندگی و گاهی نیز در مقابله با فتنه و جنگ نرم و در سال‌های اخیر هم در دفاع از حرم اهل بیت(ع)و یا عرصه خدمتگزاری به مستضعفان و نیازمندان بوده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه “انقلابی‌گری تابع شرایط بوده و یک نسخه واحد ندارد” گفت: در شرایط امروز انقلابی‌گری ظرافت و پیچیدگی خاصی دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه “مجلس عزمی جدی برای بهبود معیشت مردم دارد” گفت: در این راستا مجلس برای کارکرد بهتر و بیشتر در عرصه خدمتگزاری به مردم  به دولت کمک می‌کند.

وی به برخی از مشکلات و مسایل استان بوشهر و شهرستان دشتستان اشاره کرد و با تاکید بر  کمک به دولت برای کارآمدتر شدن فعالیت آنها برای رفع مشکلات مردم تصریح کرد: مجلس نسبت به گرانی و اقتصاد و معیشت مردم بی‌تفاوت نبوده بلکه بخش زیادی از وقت مجلس به همین مسائل  مربوط است و در کمیسیون‌ها نیز دنبال می‌شود.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در جمع فعالان جهادی و انقلابی وحدتیه با بیان اینکه “مذاکره‌کنندگان امتیازات زیادی در برجام دادند که وضعیت کشور اینگونه نشود ولی وضعیت روز به روز بدتر شد” گفت: آنان می‌خواستند دلار را از سه هزار تومان به یک‌هزار تومان برسانند ولی به بیش از ۳۰  هزار تومان رسید.

رضایی با ابراز امیدواری برای بهبود وضعیت کشور در آینده تاکید کرد: گره‌زدن رفع مشکلات داخل کشور به انتخابات یک کشور دیگر، تفکری غلط و ساده‌انگارانه و توهین به ملت باعظمت ایران است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی یکی از مطالبات مهم مردم دشتستان را بهبود بازار خرما دانست و بیان کرد: صادر کنندگان طی یک سال اخیر مشکل زیادی برای صادرات داشتند و این موضوع سبب شد تا قیمت خرما پایین باشد صادرنشدن خرما سبب  تضعیف بازار شد و ضرر اصلی هم نصیب کشاورز شد.

رضایی به پیگیری‌های صورت گرفته برای تسهیل صادرات خرما اشاره کرد و گفت: نشست‌های متعددی را در وزارت امور خارجه، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت برای بهبود وضعیت خرما داشتیم و تسهیل در صادرات خرما می‌تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را رفع کند.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با انتقاد شدید از بی‌مسئولیتی شرکتهای نفتی نسبت به مردم وحدتیه و دشتستان، از تلاش برای پاسخگو کردن شرکت نفت نرگسی به مردم منطقه خبر داد و بیان کرد: خدمات این شرکت باید به این مردم برسد و به طریق قانونی این موضوع را دنبال می‌کنیم و از حق مردم کوتاه نمی‌آییم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !