سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پتروشیمی‌های پارس جنوبی ۲۸ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های بوشهر پرداخت کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پتروشیمی‌های پارس جنوبی ۲۸ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های بوشهر پرداخت کردند.

آخرین اخبار
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری روز گذشته در نشست ستاد استانی کرونا با تاکید بر رعایت پروتکل بهداشتی شامل شستن مدام دست‌ها، استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی اظهار داشت: بر اساس بررسی انجام شده رعایت پروتکل بهداشتی در استان بوشهر نسبت به هفته گذشته بهتر شده که این مهم سبب کاهشی شدن بیماران کرونایی شده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر با بیان اینکه در ادارات ۹۶ درصد از ماسک استفاده می‌کنند افزود: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ادارات ۹۰ درصد ارزیابی شده و در بانک‌ها استفاده از ماسک ۹۷ درصد و فاصله گذاری اجتماعی ۸۸ درصد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رعایت پروتکل بهداشتی در سواحل و بوستان‌ها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بر اساس بررسی انجام شده رعایت پروتکل بهداشتی شامل استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ۶۰ درصد است و در بین صنوف و کارگاه‌ها استفاده از ماسک۸۹ درصد اعلام شده است.

کشمیری استان بوشهر در رعایت پروتکل بهداشتی را جزء سه استان برتر در کشور دانست و خاطر نشان کرد: لازم است در مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر همانند دهه نخست ماه محرم و اربعین حسینی که بی‌نظیر بود پروتکل بهداشتی مورد توجه قرار بگیرد.

وی، پیش بینی افزایش مراسم‌های عروسی بعداز ماه صفر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: باید از هم‌اکنون راهکارهای لازم برای جلوگیوی از شلوغی در مراسم‌های عروسی بعداز ماه صفر ارائه شود تا شاهد افزایش مبتلایان بیماری کرونایی نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با قدردانی از وزارت نفت در تامین تجهیزات بیمارستان‌ها در رسیدگی به بیماران کرونایی خاطر نشان کرد: اخیرا وزارت نفت ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی« ونتیلاتور» به بیمارستان‌های مناطق نفت خیز از جمله بوشهر اهداء کرده است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر با بیان اینکه  از این تعداد کمک تنفسی ونتیلاتور ۲۵ دستگاه به بیمارستان‌های استان بوشهر واگذار شده است گفت: در این راستا شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس جنوبی تاکنون ۲۸ میلیارد تومان برای تهیه و خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان‌های استان بوشهر پرداخت کرده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !