شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

زیرساخت‌های آموزشی استان بوشهر با اعتبارات ملی توسعه می‌یابد

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و نماینده مردم دشتی و تنگستان گفت: به‌زودی مبالغی به استثنای اعتبارات استانی از محل اعتبارات ملی به استان بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های فضای آموزشی و تجهیزاتی تخصیص داده می‌شود.

آخرین اخبار
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

غلامحسین کرمی روز گذشته در نشست با مسئولان آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه “نهاد خانواده مهم‌ترین نهاد در بین نهادهای پنج‌گانه است” اظهار داشت:در جوامع مختلف مهم‌ترین نهاد، آموزش و پرورش می‌دانند چراکه جایگاه مهمی در هدایت آحاد جامعه به سوی موفقیت و سعادت دارد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه نهاد آموزش و پرورش مسیر دیگر نهادها را تعیین می‌کند افزود: برای بهبود نهادهای دیگر جامعه، باید زیرساخت‌های آموزش و پرورش تقویت شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نهاد آموزش و پرورش گسترده است گفت: صداوسیما، حوزه علمیه، مراکز و دستگاه‌های فرهنگی اجتماعی جزو نهاد آموزش و پرورش محسوب می‌شوند.

کرمی، با تاکید بر توجه به حل مشکلات آموزش و پرورش شهرستان‌های حوزه انتخابیه تصریح کرد: حل مشکلات آموزش و پرورش شهرهای خورموج, اهرم ,کاکی و دلوار در اولویت قرار بگیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه نمایندگان مجلس به عنوان نماینده کل کشور محسوب می‌شوند افزود: با توجه به انتظارات مردم حوزه انتخابیه از نمایندگان شهرستان‌های خود در مجلس، باید توجه ویژه‌ای به تحقق مطالبات آنان شود.

وی با تاکید بر توجه به حل مشکلات مدارس تخریبی شهرستان‌های دشتی و تنگستان خاطرنشان کرد: یکسری فرصت‌ها، امکانات و اعتبارات در سطح ملی در حل مشکلات است که پیگیری می‌شود ولی برخی از موارد در حل مشکلات، بر عهده مسئولان استانی و شهرستانی است.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با گذشت زمان بر مدارس تخریبی افزوده می‌شود تصریح کرد: مدارس عمر مفیدی دارد که با گذشت زمان فرسوده و تخریبی می‌شوند که باید در نوسازی و بازسازی تخریبی استان بوشهر برنامه‌ریزی شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با اشاره به سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان بوشهر قبل از تدوین بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: باید به وضعیت بوشهر در بودجه سال آینده در بخش‌های مختلف به صورت ویژه توجه شود که در سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به استان بوشهر به این مهم پرداخته می‌شود.

کرمی، با تاکید بر پیگیری جذب اعتبارات ملی برای طرح‌های آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان بوشهر افزود: در نشست با وزرای نفت، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی دیگر مسئولان کشوری، مشکلات مختلف استان بوشهر بررسی و بر پرداخت اعتبارات ملی برای تسریع اجرای طرح‌های استان بوشهر تاکید شد.

وی،از ابلاغ اعتبارات ملی برای توسعه زیرساخت‌های فضاهای آموزشی و تجهیزاتی خبر داد و تصریح کرد: به‌زودی مبالغی به استثنای اعتبارات استانی از محل اعتبارات ملی به استان بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های فضای آموزشی و تجهیزاتی تخصیص داده می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !