سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم:

هر رییس دانشگاهی بخواهد علیه اساتید انقلابی فشار اعمال کند، با وی برخورد می‌کنیم

جمیری گفت: اساتید بسیجی باید با روحیه‌ی انقلابی و جهادی که دارد روحیه علمی و پژوهشی خود نیز تقوییت کند. رییس دانشگاهی بخواهد علیه نیروهای انقلاب فشاری را اعمال کند از این موضوع نخواهم گذشت و قطعا برخورد می‌شود.

آرشیو اخبار
۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر ،گناوه،دیلم در مجلس شورای اسلامی شامگاه دیروز در جمع اساتید بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر، گفت: اساتید بسیجی باید مثل شهید چمران تقوا و تخصص‌های بسیار بالا داشته باشند و در همه امور انقلاب اسلامی از آنها استفاده شود.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر اظهار کرد: از هیج فرد بسیجی و انقلاابی پذیرفته نییست، که بگوید از ترس حذف شدن و یا از دست دادن موقعیت خود نمی توانم وظایفم را انجام دهم.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلابی گری هزینه دارد و باید هزینه هایش را بپردازیم، یک بسیجی موفق هر چه دارد را باید در طبق اخلاص بگذارد و در اختیار انقلاب قرار دهد.

جمیری افزود: اساتید بسیجی باید با روحیه‌ی انقلابی و جهادی که دارد روحیه علمی و پژوهشی خود نیز تقوییت کند. رییس دانشگاهی بخواهد علیه نیروهای انقلاب فشاری را اعمال کند از این موضوع نخواهم گذشت و قطعا برخورد می‌شود.

وی عنوان کرد: در بعضی از دانشگاههای استان میدان برای نیروهای انقلابی تنگ شده است، اما نظام برای ما از همه چیز مهمتر است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشنان کرد: رهبر انقلاب مجلس کنونی را یکی از انقلابی ترین مجالس خواندند که ان شالله امیدوارم خداوند کمک کند بتوانیم انقلابی عمل کنیم.

جمیری با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: در برخورد با مشکلات و معضلات کشور مشکل قانون نداریم، بلکه مشکل برنامه ریزی وجود دارد که این هم کار مجلس نیست و دولت باید اقدامات لازم انجام دهد.

رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر تصریح کرد: در این مدت کوتاه باقی مانده از عمر دولت، مجلس وظیفه دارد دولت را کنترل و مهار کند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !