دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر:

مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حافظ جان خویش و دیگران باشند

آیت الله صفایی بوشهری گفت: از تمامی مردم عزیز تقاضا دارم تمامی دستورالعمل های بهداشتی درباره ویروس کرونا مراعات کنند و با فرهنگ بالای خود حافظ جان خویش و دیگران باشند.

آرشیو اخبار
۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حضرت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پیامی خطاب به مردم، گفت: صمیمانه از مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای دامت برکاته العالیه به جهت الطاف پدرانه و هدایت های عالمانه در تمامی امور و از فرمان ایشان به تخصیص ظرفیت های درمانی نیروهای مسلح به بیماران کرونایی تشکر و قدردانی می نمایم و از تمامی فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی در استان درخواست می کنم جهت اجرایی شدن این فرمان و مشارکت بیمارستانهای تحت پوشش آنان در درمان بیماران کرونایی هر چه سریعتر اقدام لازم به عمل آورند.

امام جمعه بوشهر افزود: از تمامی مردم عزیز تقاضا دارم تمامی دستورالعمل های بهداشتی درباره ویروس کرونا مراعات کنند و با فرهنگ بالای خود حافظ جان خویش و دیگران باشند. از مسئولان اجرایی و پزشکی استان می‌خواهم در تامین تجهیزات لازم و درمانی و توسعه بیمارستانهای استاندارد تلاش کنند و قدردان زحمات بی‌شائبه و شبانه روزی کادر درمان بوده و تقاضاهای به حق آنان در امور پرداخت حقوق و مزایا و گسترش کادر درمان و تکریم ایشان را پاسخی شایسته دهند. از روحانیت و طلاب عزیز که به یاری کادر درمان و خدمت به بیماران شتافته اند و همچنین تلاشگران عرصه بهداشت و درمان صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: همانطور که بارها تکرار شده است مسئله معیشت مردم عزیز و بهبود امور اقتصادی جامعه درشرایط کنونی در راس امور است. بی تردید مسئولیت اولویت‌دار مسئولان و روسای قوای سه گانه نظام حل هرچه سریعتر مشکلات معیشتی مردم بزرگوار است که با تمام وجود و همواره در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

وی گفت: برنامه ریزی صحیح ، مدیریت کارآمد و قاطع ، نظارت پیش برنده و بازدارنده از ارکان حل این معضل است که همه این امور در طرح اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای دامت برکاته العالیه می باشد.

نماینده مقام معظم رهبری در استان تصریح کرد: صمیمانه از تمامی مردم گرامی و مراکز دینی جهت برگزاری باشکوه مراسم اربعین با حفظ مراعات دستورالعمل‌های بهداشتی تشکر می کنم و امیدوارم انشاالله در این دهه آخر صفر با همین شکل و اجرای دقیق امور بهداشتی بنمایند و آن مراسم را با محتوای غنی برگزار کنند.

وی خاطرنشان کرد: بیست و یکم مهر ماه سالروز ارتحال عالم جلیل القدر و دانشمند والا مقام و روحانی بصیر حضرت آیت الله حاج سید عبد الله بلادی گرامی می داریم. تاریخ جهان تشیع و ایران اسلامی به ویژه استان عزیز بوشهر نقش مهم آن عالم فرزانه در هدایت دینی ، مقاومت ، بیداری و استکبار ستیزی به ویژه در مبارزه با استعمار پیر انگلیس وحمایتهای همه جانبه آن عالم وارسته از جبهه استکبار ستیز به سرداری رئیسعلی دلواری را هرگز فراموش نخواهد کرد.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر بیان کرد: خداوند متعال ظهور حضرت بقیه الله الاعظم روحی فداه را تعجیل بفرماید و طول عمر با عزت به مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای دامت برکاته العالیه مرحمت نماید و همه ما را در طریق ایمان، تقوا، اخلاق، مجاهدت، مقاومت و ولایتمداری ثابت قدم بدارد. یاد و خاطره شهدا و امام و شهدا را گرامی می داریم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !