یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرماندار بوشهر:

شهرستان بوشهر با آغاز پیک سوم کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفت

جمشیدی گفت: با توجه به آغاز پیک سوم بیماری کرونا و قرمز بودن شهرستان بوشهر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

اجتماعی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عباس جمشیدی شامگاه دیروز در نشست کمیته بحران شهرستان بوشهر با اشاره به بحران ویروس کرونا، گفت: هرگونه سهل انگاری و ساده انگاری نسبت به ویروس کرونا موجب رشد انفجاری بیماری می‌شود به همین دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری هرچه بیشتر از شیوع ویروس توسط مردم الزامی است.

وی بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی خود به صورت مستقیم بر شیوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نظارت لازم را داشته باشند و با کارکنانی که مبتلا می‌شوند و کسانی که دارای بیماری زمینه‌ای هستند برای دورکاری همکاری شود.

فرماندار بوشهر افزود: ثبت نام غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود برای پیشگیری از شیوع بیماری ضروری است. شدت گرفتن موج سوم بیماری با توجه به فصل پائیز و شیوع ویروس آنفلوآنزا کار را بسیار سخت می‌کند به همین دلیل مردم نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک توجه لازم را داشته باشند.

فرماندار بوشهر گفت: مردم به توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی براینکه در اربعین امسال برای حفظ سلامت خود و سایر قشرهای جامعه در خانه زیارت اربعین را بخوانند، توجه کنند و از هر گونه برگزاری پیاده‌روی در شهرها خودداری شود.

وی افزود: با توجه به احتمال وقوع بارندگی‌ها شهرداری‌ها نسبت به بازکردن مسیل‌ها اقدام و آب‌های سطحی در شهرستان توسط شهرداری‌ها کنترل شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !