دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دولت برای حل مشکلات آب آشامیدنی هم آدرس مذاکرات را داد/ سرنوشت کشور را نباید به انتخاب مردم آمریکا گره زد

دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جریان حامی مذاکرات بر این باور است که مشکلات امروز کشور ناشی از انتخاب مردم آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری است گفت: نباید سرنوشت کشور را به انتخاب مردم آمریکا گره زد.

آرشیو اخبار
۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

«محمدجواد عامری»، دبیرکل جمعیت ایثارگران با اشاره به اینکه برخی جریانات تلاش می‌کنند برای مجلس یازدهم حاشیه‌سازی کنند تا مجلس انقلابی از پرداختن به مشکلات و گرفتاری های مردم غافل شود گفت: نمی توان در مدت چهار ماه عملکرد مجلس را مورد ارزیابی قرار داد، کسانی که تلاش می کنند برای مجلس یازدهم حاشیه سازی کنند خودشان می دانند که این تخریب ها اساس و پایه ندارد.

وی با بیان اشاره به انگیزه این جریانات در تخریب مجلس یازدهم گفت: برخی چهره های منتقد مجلس یازدهم خود در دوره قبل نماینده بودند که بی قانونی های فراوانی را در کسوت نمایندگی مردم انجام دادند این نشان می دهد که اهداف دیگری در جریان است.

دبیر کل جمعیت ایثارگران با اشاره به اینکه اینها تلاش می کنند با حاشیه سازی مجلس را ناکارآمد کنند عنوان کرد: مجلس در چهارسال گذشته مشکلات مردم را به طور کامل رها کرده بود و هیچ قانونی برای برطرف شدن مشکلات مردم از مجلس بیرون نیامد.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه به نظر می رسد تخریب مجلس یازدهم با این هدف است که برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ به نیروهای انقلابی ضربه بزنند تصریح کرد: جریان اصلاحات و اعتدال اصولا دغدغه مردم را ندارند و برای اینکه در انتخابات پیش رو باز هم فردی مانند آقای روحانی روی کار آمده و ۸ سال منافع کشور را در مسیر اشتباه قرار دهد حاضرند مجلس یازدهم هم قدمی برای مردم برندارد.

عامری مثبت خواندن طرح کالا برگ برای حل گوشه ای از مشکلات مردم که از سوی مجلس در حال پیگیری است ادامه داد: این طرح می تواند برخی مشکلات را برطرف کند اما منتقدین مجلس یازدهم با حل شدن حتی بخشی از مشکلات مردم هم مخالف هستند.

وی با بیان اینکه تخریب های نیروهای انقلابی سیاسی است ادامه داد: مجلس یازدهم از آنجا که وکیل ملت است نه وکیل الدوله مورد تخریب قرار می گیرد.

دولت برای حل مشکلات آب آشامیدنی هم آدرس مذاکرات را داد

دبیر کل جمعیت ایثارگران با اشاره به اینکه جریان منتقد مجلس یازدهم در طول ۸ سال گذشته وعده های فراوانی از جمله رفع تحریم ها می دادند گفت: دولت قبل حتی برای رفع مشکلات آب آشامیدنی هم آدرس مذاکرات را به مردم می داد.

عامری با اشاره به اینکه برای مردم روشن است که راهکار نگاه به غرب حلال مشکلات کشور نیست گفت: در تمام ۷ سال گذشته هم و غم دولتمردان مذاکره با آمریکا و اروپا بود.

وی گفت: جریان حامی مذاکرات بر این باور است که مشکلات امروز کشور ناشی از انتخاب مردم آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری است؛ نباید سرنوشت کشور را به انتخاب مردم آمریکا گره زد.

دبیر کل جمعیت ایثارگران با بیان اینکه کسانی که سرونوشت کشور را به انتخاب مردم آمریکا گره می زنند نباید وارد عرصه مدیریتی کشور شوند گفت: باید کسانی که برنامه دارند و می توانند کشور را از مشکلات موجود نجات دهند وارد عرصه رقابت شوند.

عامری با بیان اینکه کسی که امروز تمام ناکارآمدی های خود را به گردن تحریم ها می اندازد نباید مسئولیت اجرایی در کشور قبول می کرد گفت: باید کسانی وارد عرصه مسئولیت شوند که به توانمندی مردم ایمان دارند و با اتکا به داخل مشکلات را حل می کنند.

منبع: دانا

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !