پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اشعار دفاع مقدس مشق هنرمندان خوشنویس دیری شد

همزمان با هفته دفاع مقدس اشعار دفاع مقدس مشق هنرمندان خوشنویس دیری شد.

آخرین اخبار
۰۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از رخداد جنوب، همزمان با هفته دفاع مقدس اشعار دفاع مقدس با عنوان قلم اندازهای مشق عاشقی با حضور ۲ خوشنویس شهرستان دیر، در مصلی نماز جمعه محراب شهرستان دیر برگزار ‌شد.

غلامرضا ناطقی رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان دیر در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: این آیین از سوی انجمن خوشنویسان شهرستان دیر با حمایت اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ما در تمام رشته‌های مختلف هنری، شهدای هنرمند داریم افزود:شهرستان دیر دارای ۹ شهید هنرمند می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر تصریح کرد: عده‌ای از این شهدا برای کار هنری در جبهه‌ها حضور پیدا کرده بودند، و آنان در خط مقدم دوشادوش رزمنده‌ها در سخت‌ترین لحظه‌ها حضور داشتند.

ناطقی افزود: هنر هنرمندان امروزی باید در مسیر شهدا و دفاع مقدس شکوفا شود تا انتقال دهنده ایثار و فداکاری شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس با ظرفیت و استعداد هنرمندانه‌ای که خداوند به آنان عطا کرده بود توانستند با زبان هنر که همان رشادت و مقاومت بود مردم را به مقابله با ظلم دعوت کرده و به جبهه‌های حق علیه باطل بکشانند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !