پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دبیر ستاد مقابله با کرونا بوشهر:

۴ نفر به جانباختگان کرونا در استان بوشهر اضافه شد

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اضافه شدن چهار نفر به جانباختگان کرونا گفت: در حال حاضر ۳۰۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه چهار نفر از همشهریانمان روز سه‌شنبه اول مهرماه فوت شده‌اند که تست کرونای آنها امروز مثبت اعلام‌شده است.

کشمیری افزود: موارد فوت شده در رده سنی ۴۲ تا ۸۵ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری قلبی عروقی و آسم بوده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۴ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۸ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۱ هزار و ۹۹۶ بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: جوانان می‌توانند ناقل خاموش ویروس کرونا بوده و این ویروس را به اعضای خانواده خود به ویژه افراد میانسال و سالمند منتقل کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !