پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۵۰۰ کم سواد و بی‌سواد در بوشهر آموزش می‌بینند

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در سال 99 بیش از سه هزار و 500 نفر از افراد کم سواد و بی‌سواد جذب فعالیت‌های سوادآموزی می‌شوند.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید مجتبی هاشمی‌نژاد در گردهمایی مدیران حوزه ستادی سازمان سواد آموزی و معاونین و رؤسای ادارات سوادآموزی استان‌ها که به صورت ویئوکنفرانس برگزار شد، با گرامیداشت چهلمین سالروز شروع دفاع مقدس ملت ایران اظهار داشت: گرامیداشت این ایام، پاسداشت ایثار، خودگذشتگی و غیرت مردمان این سرزمین در سال‌های خون و حماسه است.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: مجموعه نهضت سوادآموزی در طول هشت سال عشق و حماسه، با تقدیم ۱۷۶ شهید پرافتخار که نماد استقامت، ایثار و جهاد برای تضمین عزت و سربلندی ملت ایران هستند، وظیفه خود را نسبت به انقلاب و مردم ادا کرده است.

هاشمی‌نژاد در ادامه با اشاره به تکمیل و به روزرسانی بانک اطلاعات افراد کم سواد و بی‌سواد در استان گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، در سال جاری بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات مجموعه سوادآموزی بهره‌مند می‌شوند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر استمرار فعالیت‌های آموزشی در شرایط کرونایی عنوان کرد: در برگزاری کلاس‌ها به شیوه‌های حضوری، مجازی و یا تلفیقی، تابع شرایط و ضوابط ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا هستیم.

وی با اشاره به نقش مدیران واحدهای آموزشی در راستای جذب و نگهداشت سوادآموزان، اذعان داشت: بر اساس شیوه نامه‌های وزارت آموزش و پرورش، مدیران مدارس در همه دروه‌های تحصیلی موظف به همراهی و همکاری با مجموعه سوادآموزی هستند.

هاشمی‌نژاد در پایان کیفیت بخشی به فعالیت‌های سوادآموزی را از اولویت‌های معاونت سوادآموزی دانست و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت گروه‌های بهبود کیفیت در استان و شهرستان‌‌ها-مناطق بهترین بستر قانونی برای تحقق اهداف سوادآموزی است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !