پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کرونا در فعالیت‌های نیروگاه اتمی بوشهر وقفه ایجاد نکرد/ ۲ میلیارد کیلووات ساعت برق تولید شد

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر با بیان اینکه "کرونا هیچگونه‌ای وقفه‌ای در فعالیت‌های نیروگاه اتمی بوشهر ایجاد نکرد" گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲ میلیارد کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید و به شبکه برق سراسری منتقل شده است.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

رضا بنازاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه “تابستان امسال با موفقیت تولید برق از نیروگاه اتمی بوشهر انجام شد” اظهار داشت: در حال حاضر نیروگاه اتمی بوشهر مطابق با هماهنگی به عمل آمده با شبکه سراسری برق، در مدار تولید قرار دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر با بیان اینکه “اوج مصرف برق در فصل تابستان پشت سرگذاشته شده است” گفت: نیروگاه اتمی بوشهر در هفته گذشته توسط وزیر نیرو به عنوان یکی از نیروگاه‌های برتر کشور در زمینه تولید برق و گذر از زمان اوج مصرف برق شناخته شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

رئیس نیروگاه اتمی بوشهر از تولید برق بر اساس برنامه تدوینی در نیروگاه خبر داد و بیان کرد: با  همتی که همکاران در نیروگاه اتمی بوشهر و سازمان انرژی اتمی دارند تمام تلاش این است که در این شرایط  ویژه بتوان انجام وظیفه صحیح شود و تولید برق در نیروگاه اتمی بوشهر مطابق با برنامه انجام دهیم.

بنازاده به تولید برق در نیروگاه اتمی بوشهر پرداخت و خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲ میلیارد کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تولید و به شبکه سراسری منتقل شده و بر اساس برنامه تدوینی، به فرایند تولید ادامه داده می‌شود.

وی، از تولید بیش از ۴۴ میلیارد کیلووات ساعت برق در نیروگاه اتمی بوشهر تاکنون خبر داد و تصریح کرد:با رعایتی که همکاران در نیروگاه اتمی بوشهر در مقابله با کرونا و پروتکل‌های بهداشتی انجام شده الحمدالله تاکنون هیچگونه‌ای وقفه‌ای در فعالیت‌های نیروگاه اتمی بوشهر به سبب ویروس کرونا رخ نداده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نیروگاه اتمی بوشهر افزود: ان‌شالله با مراقبت‌هایی که بیش از این و در آینده در رعایت پروتکل بهداشتی برای مقابله با کرونا با مساعدت همه همکاران در داخل و خارج از محیط کار به ویژه استفاده از ماسک  و مواد ضدعفونی انجام می‌شود هیچگونه خللی در انجام برنامه‌های کاری نیروگاه اتمی بوشهر رخ نخواهد داد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !