شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نمایش‌ها و پادکست‌های رادیویی دفاع مقدس بوشهر رونمایی شد

همزمان با هفته دفاع مقدس از نمایش‌ها و پادکست‌های رادیویی دفاع مقدس با حضور مدیران کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و صداوسیمای مرکز بوشهر رونمایی شد.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مراسمی با حضور مسئولان از پادکست و نمایش‌های رادیویی با محوریت دفاع مقدس در بوشهر رونمایی شد.

در این مراسم از ۴ نمایشی رادیویی با عناوین “کانی مانگا” “نامه آخر”  “تابلوی نقاشی” و  “تفنگ باپیر” ( تفنگ بابا بزرگ ) و ۲ پادکست رادیویی با عنوان‌های ” فرمانده حسین ” و ” زَعَن ” (منطقه‌ای در شوش دانیال) رونمایی شد.

مدیرکل صداو سیمای مرکز بوشهر با گرامیداشت چهلمین هفته دفاع مقدس با بیان اینکه رسانه استانی نقش مهمی در جنگ ۸ ساله داشته است اظهار داشت:  فعالیت صدا و سیمای بوشهر با پخش آژیر قرمز در ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ آغاز شد و در این راستا همه ظرفیت‌های صداو سیمای مرکز بوشهر برای تبیین هنرمندانه ایثارگری‌های رزمندگان استان بوشهر بسیج شده‌اند .

سیدحسین ناظر دقت در روایتگری‌ها و انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به نسل‌های جدید را از مهمترین ویژگی‌های تولیدات صداو سیمای مرکز بوشهر در خصوص دفاع مقدس دانست و افزود: تلاش دشمنان برای تحریف تاریخ دفاع مقدس با تولیدات براساس مستندات می‌تواند نقشه‌های دشمنان را ناکام کند.

سرهنگ پاسدار علیرضا غریبی مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر هم ضمن قدردانی از خدمات صداو سیمای مرکز بوشهر گفت: امروزه جبهه دفاعی ما فرهنگی است و الحق صداو سیمای مرکز بوشهر در این زمینه خوش می‌درخشد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !