پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بسیج سازندگی ۲۴ میلیارد تومان به طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر اختصاص داد

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر از تخصیص ۲۴ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی خبر داد و گفت: این اعتبار برای اجرای طرح‌های آبرسانی، عمرانی، زیرساختی، اشتغال‌زایی و احداث خانه نیازمندان و محرومان اختصاص یافته است.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ ذوالفقار عباسی‌فر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از حماسه آفرینان جنگ ۸ساله تحمیلی، یکی از برنامه‌های مهم بسیج سازندگی را محرومیت‌زدایی دانست و اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس طرح‌های مهمی در عرصه عمرانی افتتاح می‌شود که مهم‌ترین برنامه در حوزه محرومیت‌زدایی و جهادی ساخت واحدهای مسکونی مددجویی است.

وی از افتتاح ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویی در هفته دفاع مقدس خبر داد و بیان کرد: این  پروژه با همکاری مجموعه کمیته امداد، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و توسط بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) و مجموعه مهندسی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ساخته شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر افزود: ۳۷۷ واحد مسکونی یاد شده توسط بسیج سازندگی و ۳۲۳ واحد دیگر منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ساخته که در هفته دفاع مقدس تحویل مددجویان می‌شود.

سرهنگ عباسی‌فر با بیان اینکه برای احداث هر واحد مسکونی ۵۰ میلیون تومان هزینه شده است تصریح کرد: در مجموع برای ساخت ۷۰۰ واحد مسکونی یاد شده ۳۵ میلیارد تومان هزینه شده که با قیمت امروز  بر اساس شرایط اقتصادی، حدود ۷۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

وی، به دیگر پروژه‌ها اشاره کرد و گفت: در هفته دفاع مقدس علاوه بر افتتاح ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویی، قرارداد جدیدی با مجموعه قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه تنظیم شده که عملیات اجرایی برخی طرح‌ها آغاز شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر تصریح کرد: اعتبار طرح‌های یاد شده ۲۴ میلیارد تومان است که پروژه‌های مختلفی در حوزه آبرسانی، آبخیزداری، عمرانی، زیرساختی، اشتغال‌زایی، توسعه جاده بین مزارع، منابع طبیعی، کشاورزی و احداث خانه نیازمندان و محرومان در نقاط دوردست اجراء می‌شود.

سرهنگ عباسی‌فر با بیان اینکه بسیج سازندگی نقش مهمی در محرومیت‌زدایی دارد افزود: جهادگران اقدامات و طرح‌های مهمی در راستای خدمات‌رسانی به محرومان  ارائه و اجراء کرده‌اند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !