پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کارگروه‌های تخصصی سپاه استان بوشهر برای اجرای طرح‌های “جهش تولید” تشکیل شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های تولیدی در راستای سیاست‌های جهش تولید گفت: در این راستا ۶ کارگروه تخصصی در سپاه استان بوشهر برای اجرای طرح‌های جهش تولید ایجاد شده است.

آخرین اخبار
۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از تسنیم؛ سردار علی رزمجو صبح امروز در آیین تجلیل از تولیدکنندگان برتر استان بوشهر با قدردانی از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان اظهار داشت: فعالان بخش اقتصادی و سرمایه گذاری با روحیه جهادی در عرصه تولید فعالیت می‌کنند.

وی، با بیان اینکه اکنون در یک جنگ اقتصادی نابرابر با دشمنان قرار داریم گفت:برای گذر از این جنگ اقتصادی باید از تجربیات ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بهره برده شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه تحریم‌‌های اقتصادی مشکلات گوناگون در جامعه ایجاد کرده است افزود: بر اساس آیات قرآن کریم برای گذر از مشکلات ضمن تلاش در عرصه‌های مورد نظر، استقامت و صبر باید مورد توجه قرار بگیرد.

سردار رزمجو با تاکید بر تحقق شعار جهش تولید تصریح کرد:جهش تولید در سایه همدلی، هماهنگی، هم‌افزایی، کار و تلاش مضاعف محقق می‌شود.

وی، با بیان اینکه جهش تولید در سایه اخلاص و توکل به خدا محقق می‌شود خاطرنشان کرد: جهش تولید با تقویت سرمایه‌گذاری در استفاده از توانمندی اقتصادی و بهره جستن از ظرفیت‌های داخلی عملی می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهربا اشاره به نقش مهم سپاه در تحقق جهش تولید بیان کرد: در راستای سیاست‌های جهش تولید ۶ کارگروه تخصصی در سپاه استان بوشهر برای اجرای طرح‌های جهش تولید ایجاد شده است.

سردار زمجو با بیان اینکه این کارگروه‌ها در بخش‌های کشاورزی، علمی، گفتمان‌سازی، فرهنگی، صنعت و معدن و انرژی، محرومیت‌زدایی، جهادی و اقشار بسیح فعال است گفت: هر کدام از این کارگروه‌ها با فعالیت‌های جهادی، دارای کارنامه درخشانی هستند.

وی، از شناسایی زمین‌های کشاورزی جدید برای افزایش سطح زیرکشت خبر داد و تصریح کرد: ۳ هزار و ۵۳۶ هکتار زمین کشاورزی، برای کشت گندم، غلات، کلزا و جو شناسایی و در سامانه امنیت غذایی ثبت شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به آموزش سرمایه‌گذاران افزود: ۴۰ مربی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در کارگروه علمی برای اجرای طرح‌ها، و ابتکارات متعدد با مجموعه شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از نظریات آنها همکاری می‌کنند.

سردار رزمجو از تشکیل قرارگاه تخصصی در کارگروه صنعت، معدن و انرژی خبر داد و تصریح کرد: این کارگروه با هدف پیگیری حل مشکلات صنعت‌گران و کمک به احیاء واحدهای صنعتی راکد راه‌اندازی شده است.

وی، تدوین ۲۳ برنامه برای توانمندسازی در صنایع را از دیگر برنامه‌ها در جهش تولید دانست و بیان کرد: ۲۳ نفر هم صنعت‌یار برای عارضه یابی در واحدهای صنعتی شناسایی شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویی استان بوشهرخبر داد و خاطرنشان کرد:در عرصه محرومیت‌زدایی غیر از اجرای پروژه‌ها در شهرها و روستاها، ساخت مسکن مددجویان در دستور کار قرار گرفت و ۷۰۰ منزل مسکونی ویژه نیازمندان در هفته دفاع مقدس تحویل مددجویان کمیته امداد استان بوشهر می‌شود.

سردار رزمجو با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با ادارات مختلف در راستای محرومیت‌زدایی تصریح کرد: ۴۰۴ صندق قرض الحسنه مردم‌یار و اشتغال‌زا در  این کارگروه‌ها مورد حمایت قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع خبر : تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !