یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

سربازان نمونه نیروهای مسلح استان بوشهر تجلیل شدند

به مناسبت دومین روز از هفته دفاع مقدس، از سربازان نمونه و برتر نیروهای مسلح استان بوشهر تجلیل شد.

آخرین اخبار
۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در دومین روز از هفته دفاع مقدس به عنوان روز سرباز از سربازان نمونه نیروهای مسلح استان بوشهر تجلیل شد.

مسئول نیروی منابع انسانی سپاه شهرستان بوشهر در این آیین با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به روز سرباز و نقش آن در ۸ سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: سربازان در ۸ سال دفاع مقدس در عملیات‌های گوناگون نقش مهم و تاثیرگذاری داشتند که خدمات آنان در ابعاد گوناگون حائز اهمیت است.

سرهنگ پاسدار “یاسین اکبا” با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان در ۸ سال دفاع مقدس، گفت: قدرت، عزت اقتدار و صلابت امروز ایران مرهون  رشادت‌ها، ازخودگذشتگی و خون شهدا است.

وی ۸ سال دفاع مقدس را اوج عزت و اقتدار ایران اسلامی دانست و بیان کرد: ما همه سرباز اسلام گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب، فرمانده کل قوا و  ولایت و آماده جانفشانی و ایثار هستیم.

‌فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر هم  اشاره به نقش مهم نیروی هوایی در ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: این نیرو  در طول جنگ تحمیلی نقش مهمی  داشت و ماموریت‌های فوق‌العاده‌ای در دفاع از  کیان اسلامی انجام داد.

امیر علی‌اکبر طالب‌زاده با بیان اینکه خدمت وظیفه عمومی خدمت مقدسی است افزود: این لباسی که امروز بر تن شما برای خدمتگزاری به مردم و جامعه است دارای ارزش است.

طالب‌زاده با تاکید بر اهمیت  رفتار و اخلاق نیکو برای رسیدن به سعادت و خوشبختی از سربازان خواست سعی و تلاش کنید که در کردار، رفتار و خدمت به مردم شایسته باشید تا در زندگی آینده مفید واقع شوید.

منبع:  تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !