شنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اجرای بیش از ۸۰ برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان بوشهر

فرمانده سپاه شهرستان بوشهر گفت: همزمان با چهلمین سال هفته دفاع مقدس بیش از ۸۰ برنامه فرهنگی و هنری در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اجرا می شود.

آخرین اخبار
۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
سرهنگ پاسدار غلامرضا شهابی ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: با توجه به شرایط کرونا  امسال برنامه‌های هفته دفاع مقدس متفاوت‌تر از سال‌های گذشته و با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی در شهرستان بوشهر برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا، برپایی نمایشگاه هفته مقدس در موزه دریانوردی با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، غبار روبی گلزار شهدا، فضاسازی سطح شهر و حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج، اجرای گروه سرود و تئاتر خیابانی، رزمایش همدلی و کمک مومنانه، برگزاری رزمایش گشت رضویون، تجلیل از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت و کادر درمانی شهرستان بوشهر، سرکشی و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده‌های آنان از جمله برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.

سرهنگ شهابی برگزاری مراسم روز سرباز و تجلیل از سربازان نمونه در سپاه شهرستان بوشهر را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در این هفته عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه همزمان با سراسر کشور برنامه تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس با ارتباط تصویری رهبر معظم انقلاب اجرایی می‌شود گفت: در این همایش از حدود سه هزار پیشکسوت دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا هستند که از این تعداد سهمیه شهرستان بوشهر ۲۰ نفر است  و در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بوشهر در این برنامه شرکت می‌کنند.

پایان خبر/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !