سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در نشست فرماندار دیلم با و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصویب شد

اهدا یک آمبولانس به شهرستان دیلم

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

نشست فرماندار دیلم و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور دکتر زارعی معاون درمان، دکتر دارابی مدیر برنامه ریزی و رییس حوزه ریاست دانشگاه و مهندس حسینی مدیر روابط عمومی برگزار شد.

احمد دشتی فرماندار شهرستان دیلم گفت: از خدمات ارزنده ریاست دانشگاه و مجموعه تلاش های کادر درمانی در خصوص مبارزه و پیشگیری از کوید ۱۹ تقدیر و تشکر می کنم.

دشتی با بیان اینکه خدمات پرسنل دانشگاه نمونه ای از ایثار و فدکاری است، افزود: تشکر می کنم از از نگاه ویژه ریاست دانشگاه به شهرستان دیلم که با حضور خیرین و دانشگاه کارهای ارزشمندی به وقوع پیوسته و زیرساخت های در مانی در شهر ستان در حال تکمیل است.

وی اظهار کرد: کمبودهای حوزه بهداشت درمان از جمله کمبود آمبولانس، تجهیز بخش های ویژه در حال تکمیل بیمارستان،تسریع در راه اندازی دستگاه سی تی اسکن ،نصب دستگاه اکسیژن سازو سایرکمبودها است.  بررسی وضعیت نیروهای اوتی بیمارستان دیلم و رفع مشکلات این پرسنل بایدی الویت اصلی باشد.

دکتر سعید کشمیری گفت: حساسیت فرماندار شهرستان دیلم به حوزه سلامت و همراهی ایشان در همه برنامه ها به ویژه پیشگیری از بیماری کرونا و اجرای پروتکل ها  قابل تقدیر است.

در ادامه این نشست کشمیری قول دادند اولین امبولانسی خریداری شده که وارد استان شود به بیمارستان بقیه الله  دیلم واگذار شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !