پنج شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۷۰۰واحد مسکونی به‌همت سپاه استان بوشهر تحویل مددجویان کمیته امداد می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از ساخت و تکمیل ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویان این نهاد توسط سپاه خبر داد و گفت: این ۷۰۰واحد مسکونی در هفته دفاع مقدس به مددجویان تحویل و آرزوی این نیازمندان در تأمین مسکن برآورده می‌شود.

آخرین اخبار
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد را تأمین مسکن مددجویی برای توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش دانست و اظهار داشت: در ۵سال گذشته، با استفاده از توان خیران حقیقی و حقوقی، گام‌های مناسبی برای احداث مسکن مقاوم مددجویی برداشته شده که سبب رفع بخشی از نیازهای خانواده‌های تحت پوشش این نهاد به مسکن مناسب شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با مشارکت سپاه استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: مشارکت در ساخت یک‌هزار واحد مسکونی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یک‌هزار واحد توسط استانداری بوشهر، بخشی از همکاری فرابخشی ساختارهای حقوقی با این نهاد در رفع مشکل نیاز به مسکن مددجویی طی ۳ سال گذشته بوده است.

وی با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) در ساخت مسکن مددجویی بیان کرد: ۷۰۰ واحد احداث شده توسط این دو نهاد، در هفته دفاع مقدس به مددجویان  کمیته امداد استان بوشهر واگذار و آرزوی این نیازمندان در تامین مسکن برآورده می‌شود.

لطفی هزینه ساخت هر مسکن مددجویی را ۵۰ میلیون تومان دانست و بیان کرد: سپاه استان بوشهر برای هر واحد ۵۰ متری به طور متوسط ۵۰  میلیون تومان با امکانات و تجهیزات  لازم زندگی هزینه کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از بهبودی وضعیت مسکن مددجویان خبر داد و افزود:  با اجرای طرح نهضت مسکن‌سازی ویژه مددجویان از جمله ایتام، زنان سرپرست خانواده و خانواده‌های پرجمعیت وضعیت مسکن مددجویان رو به بهبودی است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !