پنج شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر

منابع مالی تکمیل پروژه راه‌آهن بوشهر – شیراز تأمین می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای پروژه خط ریلی بوشهر گفت: برای تأمین منابع مالی پروژه راه‌آهن بوشهر به شیراز تلاش‌ها و هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

آخرین اخبار
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری صبح امروز در جریان بازدید از روند اجرایی پروژه خط ریلی بوشهر به شیراز با اظهار خرسندی از عملیاتی شدن یکی از خواسته‌های دیرینه مردم استان بوشهر اظهار داشت: یکی از خواسته‌های دیرینه مردم استان بوشهر خط ریلی است که خوشبختانه عملیاتی شده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید مسئولان اجرایی از این پروژه افزود: آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن بوشهر نوید خوبی برای مردم محسوب می‌شود ولی آنچه مهم است که باید به آن توجه شود تسریع در اجرای این پروژه و جلوگیری از توقف آن است.

وی، تامین منابع مالی اجرای این پروژه در جلوگیری از توقف آن بسیار مهم دانست و تاکید کرد: برای تامین منابع مالی پروژه راه آهن بوشهر به شیراز تلاش‌هاو هماهنگی‌هایی انجام شده که در این راستا نشستی در مجلس با حضور استانداران بوشهر و فارس و  مسئولان و معاونان وزارت راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک‌ها برای شرکت در این پروژه به صورت کنسرسیوم انجام شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر هماهنگی لازم بین مسئولان دو استان بوشهر و فارس در اجرای خط ریلی بوشهر – شیراز گفت: تسریع در ادامه عملیات پروژه خط ریلی بوشهر و شیراز مورد تاکید مسئولان قرار گرفته و در این راستا با هماهنگی‌های مورد نیاز،  منابع مالی پروژه راه آهن بوشهر به شیراز تامین می‌شود.

جمیری، خط ریلی بوشهر به شیراز را پروژه ملی دانست و تاکید کرد: اجرای این پروژه برای آحاد مردم در سراسر کشور منافع دارد که برای تکمیل آن باید تسریع شود چون همه  مردم و مسئولان نیازمند به این پروژه هستند.

وی، با اظهار امیدواری بر افتتاح پروژه خط ریلی بوشهر شیراز بر اساس برنامه زمان‌بندی خاطر نشان کرد: توجه به این پروژه و در اولویت قرار گرفتن آن از مطالبات مهم مردم است که باید به این مهم تحقق بخشیده شود تا بوق قطار بوشهر به شیراز به صدا درآید.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !