پنج شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسئولان مشکلات گرانی کالاها و اجناس را با تلاش جهادی برطرف کنند

امام جمعه بوشهر با تاکید بر تلاش جهادی مسئولان برای برطرف کردن مشکلات گرانی گفت: بی‌برنامه‌گی و بی‌تدبیری راهبردی اقتصادی، سوء مدیریت و عدم نظارت کارآمد سبب روند رو به رشد گرانی کالاها و تورم شده است.

آخرین اخبار
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری روز گذشته در نشستی با اشاره به اینکه عادی سازی روابط امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی خیانت به  اسلام و آرمان‌های فلسطین است اظهار داشت: عادی‌سازی روابط برخی از کشورهای عربی مانند بحرین و امارات با رژیم غاصب صهیونیستی محکوم می‌کنیم و عواقب این خیانت را به عهده سران وابسته و بیگانه پرست آن کشورها می‌دانیم.

وی با بیان اینکه مسلمانان جهان حساب خیانت سران کشورها را با مردمشان جدا می‌دانند تاکید کرد: به‌زودی آن سران خیانتکار سزای این اعمال و سفاهت سیاسی خود را خواهند دید.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، گرانی‌های بی‌رویه به ویژه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: این مهم امور زندگی و معیشت مردم را بسیار سخت کرده که متاسفانه بی‌برنامه‌گی و بی‌تدبیری راهبردی اقتصادی، سوءمدیریت و عدم نظارت کارآمد سبب  روند رو به رشد گرانی و تورم شده است.

صفایی بوشهری با تاکید بر اجرایی شدن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: از مسئولان ارشد دولت و تیم اقتصادی آن که مسئولیت مستقیم این امور به عهده دارد تقاضا می‌شود برای حل این موضوع تحول در نوع نگرش و تلاش جهادی مدیریتی و نظارت مؤثر و لازم اعمال کرده و طرح اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری هر چه سریع‌تر اجرا شود.

امام جمعه بوشهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی در برابر ترفندهای دشمنان را ستود و با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: بی‌تردید یاد و خاطره شهدا، آزادگان، جانبازان و رزمندگان عزیز هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

وی دفاع مقدس ۸ ساله را مدرسه درس برای تمامی مسئولان نظام مقدس اسلامی دانست و تاکید کرد: مسئولان باید با تمام وجود در خدمت اسلام، ایران و مردم باشند و حضور در مسند قدرت و فرصت خدمتگزاری با خدمت صادقانه برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تاکید بر توسعه و تجهیز بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های استان از وزارت بهداشت و درمان و وزارت دفاع در خواست کرد هر چه سریع‌تر به توسعه و تجهیز به‌ روز بیمارستان‌های موجود در استان بپردازند تا مشکلاتی درمانی برطرف شود و خدمات این حوزه افزایش یابد.

امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش‌های ارزشمند و ماندگار کادر درمان بیمارستان‌های استان بوشهر در مدیریت و درمان بیماران ویروس کرونا گفت: از خداوند متعال موفقیت روز افزون مدافعان جبهه سلامت خواستارم.

صفایی بوشهری با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به تلاش جهادی مسئولان نیاز دارد تاکید کرد: از مسئولان استانی تقاضا می‌شود که به طرح‌های با اولویت خاص مانند راه آهن توجه ویژه کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر بیان کرد: از مسئولان تقاضا می‌شود با تلاشی وافر بودجه خط ریلی را تامین و در اجرایی شدن و بهره‌برداری از آن در حداقل زمان جهادی تلاش کنند.

امام جمعه بوشهر با  تاکید بر تسریع تکمیل طرح‌های نیمه تمام افزود: با تکمیل این طرح‌ها زمینه پیشرفت استان بوشهر و اشتغال جوانان فراهم می‌شود.

وی رسیدگی به دانش‌آموزان نیازمندان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: از تمامی نهادهای خدمات مردمی و حمایتی مانند کمیته امداد حضرت امام(ره)، بهزیستی، همه موسسات خیریه‌‌ای و خیران تقاضا می‌شود در عرصه خدمت به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و تامین امور آموزشی به ویژه تهیه دستگاه‌های گیرنده فضای مجازی آموزشی، بسته‌های نوشت افزار، البسه، کیف و کفش دانش‌آموزان همکاری لازم و خدمات ارزشمند داشته باشند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !