جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

خرید گندم تضمینی از کشاورزان ۷ درصد افزایش یافت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش ۷ درصدی میزان خرید تضمینی گندم از کشاورزان خبر داد و گفت: تاکنون ۸.۲ میلیون تن گندم به ارزش ۲۰۷ هزار میلیارد ریال از کشاورزان خریداری شده است.

آخرین اخبار
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

یزدان سیف  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خرید توافقی محصول نخل‌داران استان بوشهر اظهار داشت: خرید توافقی خرما با مشارکت سازمان تعاون روستایی بر اساس ابلاغ وزیر جهاد کشاورزی انجام و این نگرانی در بین نخل‌داران برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه برداشت خرما هنوز ادامه دارد خاطر نشان کرد:حمایت از کارخانه‌ها و کارگاه‌های فرآوری و صنایع وابسته به خرما مورد توجه جهاد کشاورزی و صنعت و معدن قرار دارد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به خرید تضمینی گندم از کشاورزان تا آخر مهرماه گفت:  تاکنون ۸٫۲ میلیون تن گندم به ارزش ۲۰۷ هزار میلیارد ریال از کشاورزان به صورت تضمینی خریداری شده است.

سیف از افزایش ۷ درصدی میزان خرید تضمینی گندم از کشاورزان خبر داد و تصریح کرد: تاکنون از میزان گندم خریداری شده ۱۹۶ هزار میلیارد ریال آن به کشاورزان پرداخت شده که نسبت به سال قبل ۵۷ درصد رشد دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !