شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بیانیه سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس

آخرین اخبار
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سازمان بسیج پیشکسوتان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس یادآور به بار نشستن نتایج عظیمی در مسیر انقلاب است و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (امام خامنه ای)

هشت سال دفاع مقدس آیینه تمام نمایی از نهضت و قیام عاشورا و نهضت حسینی است که توسط ملت بزرگ ایران تحقق یافت و هرگز نباید مورد غفلت قرار گیرد و باید برای همیشه هدایتگر و الهام‌بخش نسل‌های آینده باشد.

دفاع مقدس ملت بزرگ ایران که با انگیزه الهی و با تکیه به رهنمودهای امام راحل و الگو گرفتن از قیام عاشورا شکل گرفت به خوبی نشان داد که شعار راهبردی هیهات من الذله بهترین شیوه برای مقابله با مستکبرین و ظالمین است یعنی همان مسیری که سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در کلام و شعار “ما ملت امام حسینیم” از خود به یادگار گذاشت. و این پیامی است برای همه دشمنان که ملت بزرگ ایران راه و مسیر خود را به خوبی شناخته و اجازه نخواهد داد با ابزارهای تهدید و تحریم مانع پیشرفت و حرکت مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی گردند، و همواره آماده است تا با روحیه عاشورایی از انقلاب و نظام دفاع نماید.

ما پیشکسوتان جهاد و شهادت که توفیق حضور در این حماسه عاشورایی داشته ایم و حسرت جا ماندن از قافله نورانی شهدا را برای همیشه همراه خود داریم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن دوران سراسر نور و معنویت با همسنگران شهید خود عهد و پیمان می بندیم که تحت زعامت مقام معظم رهبری امام خامنه ای تا پای جان از انقلاب و نظام دفاع نماییم و امیدواریم در این مسیر با اهدا جان خود به دوستان و همسنگران شهیدمان بپیوندیم.

«یا لیتنا کنّا معکم فنفوز فوزاً عظیماً»

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !