پنج شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مهم تر از اثرات تحریم، تحریف دشمن است

جانشین سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مراسم چهارمین جشنواره شهرستانی مالک اشتر سپاه عسلویه گلت: مهم تر از اثرات تحریم، تحریف دشمن است.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ پاسدار عبدالرضا دشتی جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم چهارمین جشنواره شهرستانی مالک اشتر سپاه خاتم النبیاء (ص) شهرستان عسلویه اظهار داشت: خداوند از شما بسیجی‌ها وسپاهی‌ها رعب و وحشت دردل دشمنان انداخته است.

وی افزود: بسیج شجره طیبه است یعنی اینکه این درخت پاک است و هیچ ناخالصی ندارد و ریشه اش درزمین پاک است که هیچ طوفانی حرکتش نمی‌دهد و وابسته به هیچ باند وجناح و گروهی نیست بلکه بسیج درتمام صحنه‌ها به اذن خدا حضور دارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: رسالت سپاه حفظ دستاورد‌های نظام است و هر جا انقلاب مورد هجمه قرار بگیرد سپاه حاضر است و در راستای انجام این رسالت سپاه پنج ماموریت دارد که عبارتند ازماموریت سخت، نیمه سخت جنگ نرم، عمق بخشی داخلی، عمق بخشی خارجی که ما در نیروی مقاومت بسیج باید درماموریت جنگ نرم و عمق بخشی داخلی فعالیت مضاعف داشته باشیم، چون بسیج به مردم وصل است و با بدنه جامعه ارتباط عمیق دارد به همین منظور باید دراین زمینه بیشتر تلاش کند.

وی با اشاره به بحث تحریف و تحریم که حضرت آقا درعید قربان مطرح فرمودند: افزود: تحریم دشمن بر ما تحمیل شده و تاثیراتی هم دارد، اما مهم‌تر از ان بحث تحریف دشمن است، تحریف درطول تاریخ و از صدر اسلام تاکنون به عنوان یه حربه به خصوص از طرف یهود برای ضربه زدن به اسلام به کار گرفته شده است.

وی گفت: ما پس از انقلاب پیشرفت‌های داشتیم، ما قبلا رتبه‌ای نداشتیم الان دردنیا از نظر بسیاری از علوم و تکنولوژی صاحب رتبه هستیم ودشمن می‌خواهد این موفقیت‌ها تحریف کند، می‌خواهد کاری کند این عظمت‌ها به نسل جوان منتقل نشود در حالی که امروز آمریکا درحال افول است، اقتصاد آمریکا بدهکار و درحال سقوط است حتی آمریکا درسازمان ملل هم حامی ندارد و نمی‌تواند طرح‌های خودرا تصویب کند.

سرهنگ دشتی با اشاره به برگزاری جشنواره مالک اشتر گفت: ما اشراف فرماندهی داریم که گزارش فعالیت‌های بسیج از سطح پایگاه تا سپاه استان جمع آوری می‌شود واین گزارشات به محضر رهبر معظم انقلاب می‌رسد ما تاکنون ده جشنواره درسطح استان برگزار کردیم و چهارمین جشنواره شهرستانی هم درحال برگزاری هست وامروز برای برگزاری این جشنواره خدمت شما هستیم که لازم می‌دانم به همه عزیزانی که دراین جشنواره منتخب شده اند تبریک عرض کنیم و برای آنان آرزوی موفقیت داریم، منتخب شدن دراین جشنواره باعث افتخاراست و باید این جایگاه را قدربدانید، زیرا این جشنواره به نام مالک اشتر فرمانده سپاه امام علی (ع) نامگذاری شده و باید شخصیت ارزشمند مالک اشتر الگوی کسانی که منتخب این جشنواره هستند باشد.

منبع: خبرگزاری بسیج

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !