سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بیش ۱۰۰کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک پلیس کشف شد

رئیس پلیس استان بوشهر از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: در عملیات مشترک پلیس بوشهر، فارس، چهار محال و بختیاری ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف شد.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار خلیل واعظی با تاکید بر مقابله شبانه‌‌روزی با سوداگران مرگ اظهار داشت: با فعالیت شبانه‌روزی و رصد مستمر، مناطق مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر ناامن شده چراکه با اندک تحرکی در تور پلیس استان بوشهر گرفتار می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر همکاری و مشارکت مردم در مبارزه با مواد مخدر را ستودنی دانست و تاکید کرد: مبارزه با مواد مخدر به صورت اجتماعی و همگانی و در این راستا همکاری مردم درخور تحسین است.

وی از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و بیان کرد:ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی اعضای ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان‌های جنوبی فعالیت داشتند را شناسایی کنند.

رئیس پلیس استان بوشهر از انجام عملیات  مشترک پلیس بوشهر، فارس، چهار محال و بختیاری در مقابله با سوداگران مرگ خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر، فارس و چهارمحال و بختیاری طی ۲ عملیات دقیق و هماهنگ  ۳ دستگاه خودرو سواری حامل مواد مخدر در محورهای  مواصلاتی شهرستان نی‌ریز فارس و چهارمحال و بختیاری  شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه “ماموران پس از اعزام به آن محل‌ها با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان‌های درگیر این عملیات، خودروهای حامل مواد را توقیف کردند” افزود: در بازرسی از خودروهای توقیفی  ۱۰۵ کیلو موادمخدر شامل ۵۰ کیلوگرم تریاک و ۵۵ کیلوگرم حشیش کشف و ۴ متهم دستگیر شدند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !