چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

پژوهشگران بوشهری برای تکمیل شناخت‌نامه این استان مشارکت کنند

رئیس حوزه هنری انقلاب استان بوشهر گفت: برای تکمیل شناخت‌‎نامه‎ هنر، فرهنگ و تمدن این استان مشارکت پژوهشگران و نویسندگان بومی ضروری است.

آخرین اخبار
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

امید پارسایی‌فر رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: در پاییز امسال هفت عنوان از کتاب‌های مجموعه شناختنامه استان بوشهر منتشر خواهد شد.

وی افزود: این کتاب‎ها توسط محققان هم استانی و با موضوع شناخت‎نامه شهرستان‎های گناوه، تنگستان ،دیلم، دشتی به نگارش درآمده‌است.

پارسایی‌فر ادامه داد: همچنین در  سایر مدخل‌ها، شناخت‎نامه ائمه جماعات استان بوشهر و موسس‌های تمدنی و فرهنگی این استان آماده انتشار است.

وی گفت: اکنون مراحل نهایی ویرایش و پژوهش این کتاب‌ها به اتمام رسیده‌است تا در پاییز نسبت به انتشار آنها اقدام شود.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: در این زمینه شورای علمی شناخت‎نامه استان بوشهر کارها را بررسی و کمبودهای آنها را برطرف کرده‌است تا کتاب‎ها به شکلی فاخر و شایسته منتشر شود.

پارسایی‌فر بیان کرد: در این ارتباط از همه محققان و پژوهشگران استان بوشهر دعوت می‏‎شود تا در پروژه شناخت‎نامه مشارکت کنند.

وی یادآور شد: در این زمینه اطلاعات لازم روی پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری استان بوشهر درج شده‌است.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: هر سال ۲ بار مدخل‎ها و عناوینی که پژوهشگران می‎توانند در آن شرکت کنند در این پایگاه مطرح می‎شود که پژوهشگران و نویسندگان هم استانی می‎‏توانند پژوهش‏‌های خود را مطابق با معیارهای اعلام شده به حوزه هنری اعلام کنند.

وی اظهار کرد: در این حوزه نویسندگان و پژوهشگران می‌‏توانند طرح نامه خود را ارائه دهند تا معادل طرح‏‌نامه‎ها با آنها قرارداد بسته شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !