یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

توسط شهرداری؛

کلنگ زنی چهار پروژه عمرانی در عالیشهر با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال

شهردار عالیشهر گفت: چهار پروژه عمرانی توسط شورای عالیشهر تصویب شده است که عملیات اجرایی آن توسط شهرداری انجام و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

آرشیو اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

قائدی شهردار عالیشهر با اشاره به کلنگ زنی پروژه جدید، اظهار کرد: چهار پروژه عمرانی توسط شورای عالیشهر تصویب شده است که عملیات اجرایی آن توسط شهرداری انجام و تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار عالیشهر افزود: یکی از مهمترین پروژه ها تکمیل سنگ فرش پیاده رو بلوار شهدای گمنام به متراژ ۳۰۲۵ مترمربع و اعتبار ۶میلیارد و ۲۴۰میلیون ریال با زمانبندی ۳ماه که از اعتبارات داخلی شهرداری تامینی خواهد شد.

قائدی گفت: پروژه تعمیر، اصلاح و احداث پل های سطح شهر به متراژ ۲۳۲ مترمربع و اعتبار ۲میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال و پروژه نرده کشی دیوار پارک خانواده سبز و پروژه اصلاح روشنایی فاز ۴ از دیگر پروژه‌ها است که تا پایان سال تکمیل و به بهره‌برداری می رسد.

 

حامد حیدری رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر در حاشیه کلنگ زنی چهار پروژه عمرانی، گفت: از صبر و حوصله مردم شریف عالیشهر بابت عملیاتی شدن پروژه ها و هر گونه مشکل احتمالی در تردد، صمیمانه عذرخواهی می کنم. تلاش داریم در کمترین زمان پروژه ها به بهره‌برداری برسد.

حیدری افزود: فعالیت های عمرانی به ویژه در حوزه زیباسازی و مبلمان شهری علاوه بر سایر پروژه ها جهت رفاه حال شهروندان در دستور کار قرار دارد که همگام با سایر پروژه ها اجرا و تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !