دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

وقوع تصادف در محور برازجان-دالکی ۳ کشته و ۳ زخمی برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان بوشهر از تصادف پژوه ۴۰۵ با موتورسیکلت در محور برازجان به دالکی خبر داد و گفت: در این سانحه متأسفانه ۳ نفر کشته و ۳ تن دیگر مجروح شدند.

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ جابر پاپری با اشاره به اینکه “زیرساخت‌های جاده‌ای در محورهای مختلف بهبود یافته است” اظهار داشت: بیشتر محورهای اصلی استان بوشهر به صورت چهارخطه و بزرگراهی است که این مهم سبب کاهش تصادف خودروها و وسایل نقلیه شده است.

فرمانده پلیس راه استان بوشهر با تاکید بر رعایت قانون و مقررات برای جلوگیری از حوادث افزود: استفاده از کمربند ایمنی در خودروها و کلاه ایمنی در موتورسیکلت الزامی و اجباری است چراکه استفاده از این تجهیزات در هنگام بروز تصادف از وارد شدن صدمات به سرنشینان تا حدود زیادی جلوگیری می‌کند.

وی از وقوع تصادف پژوه ۴۰۵ با موتورسیکلت در محور برازجان به دالکی  خبر داد و گفت: در این تصادف متاسفانه ۳  نفر کشته و ۳ تن دیگر  مجروح شدند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه “پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ماموران انتظامی و عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند” افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری ۴۰۵ پژوه با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرده و در این حادثه سرنشین موتورسیکلت و ۲ نفر سرنشین پژو ۴۰۵ به سبب شدت جراحات وارده فوت و ۳ نفر از سرنشینان سواری نیز مجروح شدند.

سرهنگ پاپری با بیان اینکه “علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است” افزود: در طول شبانه‌روز گشت‌های پلیس به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان بوشهر تردد دارند و با متخلفان برخورد می‌کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !