یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

محرومیت ۱۵روستای تنگستان از ایستگاه آتش نشانی و اورژانس

یکی از مهمترین مشکلاتی که امروز بیش از ۱۵ روستای شهرستان تنگستان با آن مواجه هستند، عدم استقرار ایستگاه آتش نشانی و ایستگاه اورژانس است که مسئولین ارشد استانی باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشند. 

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شهرستان تنگستان یکی از وسیع ترین شهرستان‌های استان بوشهر است که بیشترین روستا دارد. بسیاری از روستاهای شهرستان تنگستان توسعه یافته‌اند، به گونه ای که امروز فاصله آنها با یکدیگر خیلی کم شده است.

اما دولت‌ها کمترین توجه در ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف بخصوص حوادث نسبت به این روستاها داشته اند.

یکی از مهمترین مشکلاتی که امروز بیش از ۱۵ روستای شهرستان تنگستان با آن مواجهه هستند، عدم استقرار ایستگاه آتش نشانی و ایستگاه اورژانس است که مسئولین ارشد استانی باید نسبت به آن توجه ویژه داشته باشند.

با توجه به شرایطی که امروز در جامعه وجود دارد و مردم بیشترین مهاجرت از روستاها به سمت شهرها داشته اند، دولت باید خدمات بهتری برای افرادی که در روستاها ساکن هستند ارائه دهد.

کریم احمدی یکی از اهالی روستای بخش مرکزی تنگستان در گفت و گو با خبرنگار سپاس؛ اظهار کرد: تاکنون شوراهای روستاها جلسات مختلفی در این خصوص داشته و مکاتباتی نیز انجام شده است، اما نتیجه‌ای که عینی باشد، حاصل نشده است.

وی عنوان کرد: مردم روستا از مسئولین درخواست دارند تا با تامین امکانات حداقلی، که دولت نیز در آن سود می برد، از مهاجرت مردم روستا به سمت شهرهای بزرگ جلوگیری کند.

احمدی عنوان کرد: نبود ایستگاه آتش نشانی و عدم استقرار اورژانس در روستاها، تا کنون حوادث غیرقابل جبرانی برای برخی افراد ایجاد کرده است که امیدواریم مسئولین نسبت به این موضوع توجه ویژه و خاص داشته باشند.

لازم به ذکر است که تا کنون شاهد آتش سوزی لنج های باری در منطقه ساحلی تنگستان بوده‌ایم که به دلیل عدم استقرار آتش نشانی بسیاری از هموطنان ضرر‌هایی مالی فراوانی دیده اند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !