یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

فعالیت های مشترک آموزش و پرورش و بسیج، گسترش می یابد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با توجه به رویکرد تربیتی فعالیت‌های آموزش و پرورش و بسیج، گسترش فعالیت‌های مشترک این دو نهاد فرهنگی، ضروری است.

آرشیو اخبار
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علیمراد کرمی در جلسه ستاد پشتیبانی بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی استان بوشهر با اشاره به بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور در شرایط کرونایی جامعه اظهار کرد: با توجه به وضعیت خاص شروع سال تحصیلی، برای اجرای فعالیت مدارس نیازمند همراهی و همدلی ارگان‌ هایی ، همچون بسیج و سپاه پاسداران هستیم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش و بسیج همواره در کنار هم به جامعه خدمت رسانی کرده اند، تصریح کرد: بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی در سال‌های گذشته ، فعالیت‌های خوبی در سطح استان انجام داده اند و گسترش و توسعه‌ی این خدمات ضروری است.

کرمی اردوی راهیان نور را یکی از برجسته‌ترین فعالیت مشترک آموزش و پرورش و بسیج دانست و عنوان کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا بخشی از برنامه اعزام دانش آموزان دوره تحصیلی متوسطه دوم ، در سال تحصیلی گذشته لغو شد که امیدواریم امسال با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بتوانیم این مهم را به سرانجام برسانیم.

آموزش و پرورش تجلی انسان‌های تراز انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی و دانش ‌آموز گفت : فرهنگیان و دانش آموزان در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس همواره در گردان‌های خط شکن قرار داشتند که این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها مدال افتخار آموزش و پرورش است.

سردار علی رزمجو با بیان اینکه نظام تربیت و آموزش در اسلام و انقلاب اسلامی جایگاه رفیع و بلند مرتبه ای دارد، اظهار کرد: ریشه و پایه همه موفقیت‌های رخ داده در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و دفاعی در نظام تربیتی است.

وی ادامه داد: همه ما از کلاس‌های درس آموزش و پرورش و سنگر مدرسه عبور کرده تا به جایگاه مدیریتی دست پیدا کنیم به همین دلیل اساس همه فعالیت‌ها نظام تربیتی است.

سردار رزمجو با بیان اینکه آموزش و پرورش تجلی تربیت انسان‌های تراز انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: حسین فهمیده‌ها، شهید صافی‌ها و شهید حججی‌ها از آموزش و پرورش رشد کرده و دنیا را به زانو در آورده اند.

سردار رزمجو در پایان با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: سپاه امام صادق ع به زودی هزار بسته لوازم تحریر در بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع می کند.

علی موحدی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر هم اظهار داشت: مصمم هستیم فعالیتهای مشترک معاونت پرورشی و فرهنگی و سازمان بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی را ارتقاء ببخشیم.

موحدی اظهار داشت: برای چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس برنامه های فاخری در دست اجرا داریم که تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در ادارات آموزش و پرورش سراسر استان و ویژه برنامه زنگ مقاومت در مدارس و حضور فعال در نمایشگاه هفته دفاع، و حضور در منزل خانواده های معزز شهدای فرهنگی و دانش آموز استان، از مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خواهد بود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !