دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر در جشنواره شهید رجایی تجلیل شدند +تصاویر

در جشنواره شهید رجایی استان بوشهر ۱۴ دستگاه اجرایی برتر در شاخص‌های مختلف انتخاب، معرفی و تجلیل شدند.

آخرین اخبار
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر ۱۴ دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر معرفی و تجلیل شدند.

استاندار بوشهر در آیین تجلیل از دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی استان بوشهر  ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان بوشهر در بخش‌های مختلف را برشمرد و اظهار داشت: برای تسریع در روند توسعه و پیشرفت استان بوشهر طرح‌های مهمی از جمله طرح‌های راهسازی و خط ریلی عملیاتی شده است.

عبدالکریم گراوند به طرح‌های حوزه درمان پرداخت و بیان کرد: برای توسعه زیرساخت‌های درمانی اقدامات مهم و مؤثری انجام شده و در این راستا بیمارستان شهدای هسته‌ای بوشهر در آستانه بهره‌برداری است.

استاندار بوشهر اجرای طرح‌های آبرسانی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: در یکسال گذشته ۱۲۰ میلیارد تومان در حوزه آب و فاضلاب استان بوشهر تخصیص یافته است.

وی با تاکید بر جذب منابع ملی برای تکمیل طرح‌های عمرانی  گفت: ۲۰ درصد منابع  اعتباری در اختیار استان و ۸۰ درصد اعتبارات ملی است و باید  مدیران دستگاه‌های اجرایی در استفاده از منابع ملی برای توسعه استان در دستور کار قرار دهند.

گراوند با اشاره به بازگشایی مدارس تحت تأثیر شرایط کرونا، افزود: زیرساخت‌های ارتباطی در برخی از مناطق استان مشکل دارد که باید این زیرساخت‌ها تقویت شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر هم  با بیان اینکه “در جشنواره شهید رجایی به طور میانگین هر دستگاه در ۱۵ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفت” خاطرنشان کرد: دستگاه‌‏های اجرایی در ۵۰ شاخص عملکرد آنها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

علی درویشی بیان کرد: در مجموع در جشنواره شهید رجایی، دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر  در ۱۰۸ شاخص عمومی و ۸۷۰ شاخص اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در این مراسم  دستگاه‌های برتر استان بوشهر در شاخص‌های مختلف تجلیل شدند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !