یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بهره برداری از ۹ هتل تا پایان سال در بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: تا پایان سال جاری ۹ هتل در استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

آرشیو اخبار
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمدحسین ارسطوزاده در گفتگو با سپاس اظهار داشت: یک هتل ۵ ستاره، یک هتل سه ستاره، ۵ هتل سنتی و ۲ هتل یک ستاره تا پایان سال جاری در استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی افزود: یکی از پروژه های شاخص هتل ۵ ستاره پتروجم شهرستان کنگان است که در کنار ساحل با سرمایه گذاری ۱ هزار و ۷۹۰ میلیارد ریال در حال ساخت است و با اتمام کار این پروژه ۱۰۰۰ تخت اقامتی به تخت های استان اضاف می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر یاد آور شد: حجم سرمایه گذاری در این پروژه ها ۲۱۷۵ میلیارد ریال است که ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار آن از طریق تسهیلات توسعه زیرساخت های گردشگری تأمین شده است.

ارسطوزاده با اشاره به سهم بالای گردشگری در ایجاد اشتغال بیان کرد: با بهره برداری از این زیرساخت ها برای ۱۸۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر تأکید کرد: با تکمیل این پروژه ها ۳۶۸ اتاق و ۱۲۴۳ تخت اقامتی به زیر ساخت های گردشگری استان اضاف شده و می تواند جهش خوبی در زمینه کیفیت بخشی به اسکان گردشگران و مسافران در استان ایجاد کند و میزان رضایتمندی آنان را بالا ببرد.

ارسطوزاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر۲۰ هتل و هتل آپارتمان در استان بوشهر فعال هستند و در مجموع هتلینگ استان با ۶۸۳ اتاق ۱۵۳۷ تخت در این زمینه فعالیت می کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !