یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مراسم معارفه مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر با حضور سلیمان توکلی عضو هیات مدیره و یوسف نجدی مدیر امور استان ها برگزار شد.

آخرین اخبار
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در این مراسم از زحمات رضا صابری قدردانی و با حکم اکبری مدیرعامل بانک مهر ایران، کرامت اله مصطفی پور به سمت مدیر شعب استان بوشهر منصوب شد.

سلیمان توکلی ضمن قدردانی از زحمات رضا صابری، کارنامه استان بوشهر را در جذب منابع قرض الحسنه و دیگر شاخصهای بانکی مناسب دانست و بر تلاش کارکنان برای تحقق چشم انداز ترسیم شده بر بستر خدمات نوین و الکترونیک به منظور ارائه خدمات سریع به مشتریان تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به پتانسیل‌های موجود در استان، انتظار می رود با تلاش و همت هر چه بیشتر تمامی کارکنان در همه سطوح و بهره مندی از دانش و تجربیات مدیر جدید استان، زمینه رشد و تعالی هرچه بیشتر فراهم شود.

در ادامه، نجدی مدیر امور استان‌ها نیز گفت: تلاش های انجام شده در طول دوران مدیریت صابری قابل تجلیل است و تمامی همکاران باید برای دستیابی به اهداف ترسیم شده با مدیریت جدید، مودت و تعامل داشته باشند.

در پایان، با اهداء لوح سپاس از صابری تکریم بعمل آمد و حکم مصطفی پور، مدیر شعب جدید استان بوشهر توسط عضو هیات مدیره بانک مهر ایران به وی اعطا شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !