دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

برترین‌های چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان بوشهر معرفی شدند

در برگزاری مرحله استانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف استان بوشهر ۱۵ تن از برترین‌های این رقابت معرفی و تجلیل شدند.

آخرین اخبار
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی اوقاف استان بوشهر طی ۲ روز در بخش بانوان و آقایان در سالن دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار و ظهر امروز برترین‌ها معرفی و تجلیل شدند.

در مرحله استانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه استان بوشهر ۶۳ نفر در بخش خانم‌ها و آقایان در ۱۰ رشته قرآنی با هم رقابت کردند که ۱۵ تن حائز رتبه برتر شدند.

در این رقابت محمد جماله، ابوالفضل امینه برازجانی و سید علیرضا سیدجوادی در رشته قرائت تحقیق عناوین برتر را کسب کردند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم آقایان میلاد میگلی و محمد انگشبه، در بخش خانم‌ها هم  زینب حسین آبادی و مینا صلواتی‌بیشه حائز رتبه برتر شدند.

در رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم ایمان شیخ، حفظ ۱۰ جزء محمد عرب و عبدالرسول رفعتی‌نسب در رشته اذان حائر رتبه برتر شدند.

همچمین در رشته قراﺋت ترتیل محمدمهدی انگالیان و  سید یاسین پیرا، رشته ۵ جزء قرآن کریم  نرگس تیمار، رشته قرائت تحقیق سیده شکوفه حسینی و رشته قرائت ترتیل آمنه پولادی برتر شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

مسابقات بین المللی قرآن کریم اوقاف در آبانماه امسال برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر در مراسم اختتامیه مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف  با محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس حضرت محمد مصطفی(ص) و قرآن کریم اظهار داشت: بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی و سیره علمی و عملی رسول خدا و آل‌الله در اصل سبب پیشرفت و تعالی بشریت در دنیا و آخرت می‌شود.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور با اشاره به اینکه همواره حکومت‌های استکباری و طاغوتی به شیوه مزدورانه به دنبال هنجارشکنی و تغییر ساختارهای هویتی و فرهنگی هستند افزود:یکی از شگردهای جنگ شناختی تغییر باورهای اعتقاداتی و بینش‌ها و ایجاد تحریف در ساختارهای هویتی و فرهنگی است.

وی به حضور تخصصی‌تر شرکت کنندگان در چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف اشاره کرد و گفت: مرحله بین المللی مسابقات قرآن کریم در آبان‌ماه امسال بر بستر فضای شبکه ملی اطلاعات و با استفاده ابزارهای نوین دیداری و شنیداری از سوی اداره امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور به صورت همزمان در مراکز استان‌ها و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

در این مراسم برترین‌های این مسابقه تجلیل شدند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !