یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نمایشگاه “دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت” در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه "یک‌هزار برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود" گفت: در این هفته نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت و رادیو نمایشگاه برای انعکاس فعالیت‌ها راه‌اندازی می‌شود.

آخرین اخبار
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ علیرضا غریبی ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع  مقدس استان بوشهر با بیان اینکه برنامه چهلمین سال دفاع مقدس از سوم خرداد تا پایان سال برگزار می‌شود اظهار داشت: در  روزهای مختلف سال، برنامه‌های متنوعی در خور دفاع مقدس و تبیین ۸ سال جنگ تحمیلی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی از ۳۱ شهریور ماه سال ۱۳۵۹  با تجاوز رژیم بعث عراق به مرزهای ایران اسلامی آغاز شد گفت: هر ساله به مناسبت آغاز جنگ تحمیلی برنامه‌های متنوعی برگزار می‌شود که امسال هم برنامه‌هایی در نقاط مختلف کشور و استان بوشهر تدوین شده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر تجلیل از پیشکسوتان و خانواده معظم شهداء را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس ۳۱ شهریور پس از ارتباط تصویری با رهبر معظم انقلاب، با برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز می‌شود.

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان بوشهر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خبر داد و خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه سازمان‌ها، اداره‌ها و نهادها زوایای مختلف جنگ تحمیلی، دفاع مقدس و نحوه خدمت‌رسانی را ارائه می‌دهند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه یک‌هزار برنامه در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود گفت: در این هفته رادیو نمایشگاه برای انعکاس فعالیت‌های نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت راه‌اندازی می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم با تجلیل از رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس تصریح کرد: رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس با دلاور مردی‌ها و ایثارگری‌ تمام، حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را به دشمنان ندادند.

مجید خورشیدی با بیان اینکه در جنگ ۸ ساله، رزمندگان اسلام با تمام دنیا جنگید و پیروز شد تصریح کرد: عزت  و عظمت رزمندگان در جنگ تحمیلی ۸ ساله باید برای دانش آموزان و دانشجویان آشکار و اقتدار رزمندگان برای آنان تبیین شود که هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است.

وی با تاکید بر توجه به شهدای گمنام تصریح کرد: هنرمندان و اصحاب رسانه باید توجه ویژه‌ای به برنامه‌های ۸ سال دفاع مقدس کنند که در این بین  باید ویژگی‌های شهدا، رزمندگان و شهدای گمنام  و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جوان و نوجوان منتقل کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !