چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده دشتستان:

دژ برازجان بخشی از تاریخ و هویت دشتستان است/ لزوم بهره‌برداری مناسب از این موقوفه

دژ برازجان بخشی از تاریخ و هویت برازجان و دشتستان است و توقع داریم که متولیان به بهترین وجه از آن نگهداری و بهره برداری کنند.

آخرین اخبار
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرکل اوقاف بوشهر، اوقاف را امانت دار مردم دانست و ضمن تاکید بر شفافیت در امور اوقاف، اظهار داشت: ارتقای جایگاه وقف را از وظایف دینی و مذهبی خود می‌دانم و به نسبت به احیای موقوفات اهتمام دارم.

وی خواستار رسیدگی به وضعیت موقوفه دژ برازجان شد و گفت: این موقوفه بخشی از تاریخ و هویت برازجان و دشتستان است و توقع داریم که متولیان به بهترین وجه از آن نگهداری و بهره برداری کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تشکل‌های خودجوش فرهنگی و انقلابی، اظهار داشت: انتظار می‌رود که سازمان اوقاف از هیئات و گروه های مذهبی و انقلابی حمایت کند.

وی ضمن تشکر از نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف وامورخیریه کشور در راستای احیای موقوفات کشور بیان کرد: ایشان از چهره های فرهیخته نظام هستند و در هر مسئولیتی بوده اند و از زمان حضورشان باعث ارتقای آن مجموعه شده اند که اکنون درسازمان اوقاف این تغییر مشاهده می‌شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمادگی هرگونه کمک به اوقاف در مجلس شورای اسلامی را دارم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !