یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اصرار روحانی برای تقویت رئیسی و قالیباف

آرشیو اخبار
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

دنیای عجیبی شده، آدم از بعضی چیزها واقعاً شک می‌کند، که آیا خود امروزش واقعاً خود دیروزش است؟ حتی آیینه هم بعضی مواقع کم می آورد.

اصلاً نمی‌توانم فراموش کنم که آقای روحانی و جهانگیری در دوئل انتخابات چه حرف های بی ربطی علیه رئیسی و قالیباف زدند تا بلکه با کمک لشکر رسانه‌ایشان اینها را ضربه فنی کنند، داستان لوله و لوله پیچ کردن و دیوار کشی تو پیاده‌رو روحانی و ملت یادتونه؟ جناب جهانگیری و راه افتادن ماشین اقتصاد اصلاً یادمان نمی‌رود.

موقع عمل رسید وعده‌های رنگارنگ زمان‌دار و بی زمان را هر چه توانستند به خورد خلق الله دادند تا جایی‌که خودشان هم فراموش کردند چه گفته اند و چه وعده‌هایی داده‌اند و تازه رسیدند که مگر دیوانه بودند که چنین کرده‌اند.

سانتریفیوژها با چرخ زندگی که یک‌باره در هم پیچید و ارز و طلا و زمین و مسکن و خودرو و آهن و…. که پرواز کنان کشید بالای بالا و کارخونه ها که از کار بازماندند و کارگران بیکار شدند و صدها کارخانه و پالایشگاه و مزرعه نیز به ثمن‌ بخس دادند به از ما بهترون تا ریشه اقتصاد و صنعت بخشکد باز هم لبخند بی خیالی و وعده‌های سر خرمن شد نقل محافل طنز، علی برکت الله.

سیل و زلزله که آمد داستانش جالب و تلخ است

وقتی مردم و گروه‌های جهادی و طلاب و دانشجویان و نیروهای نظامی تا گردنشان رفت زیر آب و گل و لای تا راهی برای مهار سیل و نجات مردم بیابند و در میان خرابه‌های سیل و زلزله با چنگ و دندان یاری رسانی می‌کردند تازه خبر می‌رسد که رئیس هلال احمر نیز به جرم…. بازداشت شده است و جناب رییس جمهور نیز با بالگرد از بالای سر مردم عبور می‌کند و البته در جای امنی نیز وعده‌های همیشگی را حواله می‌کند.

نظر سنجی از پشت شیشه دودی ماشین ضد گلوله مد روز بود که، به تازگی زنگ مدارس حضوری به صورت غیر حضوری به آن اضافه شد حالا که کرونا بهانه است قبلیا نمی‌داند چه بهانه ای پیوست داشت، قصه دراز است و این قضایا نه کم است و نه تمام شدنی، آخه همزاد این دولت پیر و فرتوت بوده است، شاید در آینده بشود سوژه برای تلویزیون تا سریالی چهارصد پانصد قسمتی برای چندین سال خود بسازد.

حالا شانس مردم بود یا بد اقبالی دولتیان بود اصلاً به من مربوط نیست. حجت‌الاسلام رئیسی می‌شود رئیس دستگاه قضایی و قالیباف می‌شود رئیس قوه مقننه به قول معروف پونه  جایی سبز می‌شود که انتظارش نمی‌کشند!

رئیسی آستین همت بالا می زند و در شرایط کرونایی جان بر کف در میدان حاضر می‌شود اول می‌رود سراغ مفسدین اقتصادی و ابتدا هم از دستگاه قضایی شروع می‌کند، به کارخانه‌ها و مؤسسات و در بین کارگران می‌رود و با حکم قضایی کارگران را به کار باز می‌گرداند و کارخانه‌ها را راه می اندازد، از حراج و غارت کارخانه ها جلوگیری می کند، به بانک‌ها بابت تخلفاتشان اخطار جدی می‌دهد، به گمرگ سر می‌زند و قاچاقچیان را نهیب می‌زند.

به دولتیان تذکر جدی بابت فعل و ترک فعل می‌دهد، خلاصه دنبال کاستی‌های گذشته می‌رود تا شاید بتواند گشایشی در زندگی مردم ایجاد کند بدون وعده‌های سرخرمن، یا خلف وعده، از آن طرف قالیباف نیز مجلس انقلابی را اداره می کند و بنا دارد دولت فشل و تنبل را یاری کند تا تکانی بخورد و  گشایشی در امور کشور ایجاد شود.

نظارت بر دولت را جدی می‌گیرد و جایگاه اصلی مجلس را ارتقاء می‌دهد و دولتیان را وادار به پاسخگویی می‌کند. به حیطه نظارتی مجلس توجه جدی کرده و در شرایط کرونایی باب نظارت میدانی را با سفر به خوزستان باز می‌کند البته سایر نمایندگان نیز چینند آخه مجلس به نام نیروهای انقلابی شکل گرفته است.

از آن طرف سروصدای حضرات دولتیان و اعوان و انصارشان بلند می‌شود که چرا تداخل در کار سایر قوا مجلس باید اختیارات قالیباف را کم کند، نظارت میدانی کار مجریان است نه قانون گذار، و صدها روایت دیگر، هر چه در توان دارند به میدان می‌آورند تا شاید این دو مرد را از میدان به در کنند اما دیگر کار از کار گذشته و حنایشان پیش ملت رنگی ندارد و به قول معروف تعرف الاشیاء باضدادها.

امروز دید دقیق و باریک بین ملت تفاوت‌ها را به خوبی مشاهده می کند و بر این باورم که تمام گذشته و حال و آینده دولت روحانی که پر از خطا و ندانم کاری و خسارت فراوان برای کشور و ملت است همه ناخواسته در جهت تقویت رئیسی و قالیباف است که کمر همت بسته اند تا ره خطا رفته را اصلاح کنند و آب رفته را به جوی بازگردانند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !