یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از اجرای طرح مقابله با قاچاق خبر داد وگفت: در اجرای این طرح ۶ دستگاه خودرو سواری تندرو شوتی حامل ۸.۳ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق درمحورهای خروجی شهرستان دیر استان بوشهر توقیف شد.

آخرین اخبار
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ حیدر سوسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بندر دیر با تاکید بر مقابله با کالای قاچاق اظهار داشت: یکی از محورهای مهم تحقق جهش تولید و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مقابله با قاچاق کالا است که این مهم در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی قرار دارد.

وی از رصد شبانه‌روزی مقابله با قاچاق خبر داد و بیان کرد: تمام محورها و مناطق مختلف استان بوشهردر راستای مقابله با قاچاق کالا برای قاچاقچیان ناامن است چراکه این مناطق همواره در رصد نیروی انتظامی قرار دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های نامحسوس برای مقابله با کالای قاچاق افزود: با بهره گیری از تمامی امکانات، راه‌اندازی گشت‌های نامحسوس، افزایش واحدهای گشتی و تمرکز بر نقاط جرم خیز، مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به عنوان یک اولویت از ابتدای امسال تشدید کرده است.

سرهنگ سوسنی از اجرای طرح مقابله با قاچاق در محورهای خروجی بندر دیر خبر داد و گفت: ماموران انتظامی آن فرماندهی طی یک عملیات هماهنگ در ۲۴ ساعت گذشته با کنترل محورهای خروجی شهرستان  دیر مسیر را برای قاچاقچیان کالا ناامن کردند.

وی با اشاره به توقیف ۶ دستگاه خودرو سواری تندرو شوتی حامل کالای قاچاق خاطرنشان کرد: در عملیات یاد شده  ۶ دستگاه خودروهای شوتی حامل انواع لوازم یدکی خودرو ، پارچه، ماشین لباسشویی، دستگاه لیز پوست، انواع روغن خودرو قاچاق توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در این رابطه ۶ متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند، عنوان کرد: طبق نظر کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق ۸٫۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ سوسنی، با تاکید بر افزایش آمادگی نیروی انتظامی استان بوشهر در برخورد با قاچاق کالا افزود: مشارکت مردم در این عرصه ستودنی است چراکه مردم در عرصه مبارزه با قاچاق کالا نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارند.

انتهای پیام/تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !