یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

تقاص از آمریکا

آمریکای خائن و جنایتکار اعلام کرد که ما دستور ترور حاج قاسم سلیمانی را صادر کرده ایم. هرکس خربزه خورد باید پای لرزش هم بایستد.

آرشیو اخبار
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آمریکای خائن و جنایتکار اعلام کرد که ما دستور ترور حاج قاسم سلیمانی را صادر کرده ایم. هرکس خربزه خورد باید پای لرزش هم بایستد. مجازات و تنبیه امریکا و شخص ترامپ آنقدر بزرگ و شکننده خواهد بود که دولتمردان روسیاه امریکا نمی توانند آن را تصور کنند.

حضرت امام خمینی فرمودند: ما امریکا را زیر پا له می کنیم. بلی این فرمایش امام (ره) تحقق پیدا خواهد کرد.

انهدام پایگاه نظامی امریکا که ضربه کاری و بسیار مهمی بر ماشین جنگی امریکا و حیثیت سیاسیش در کل جهان قدم اول و استارت کار جنگ آوری و مصاف در مسیر انتقام از امریکا بوده است.

اقدامات طوفانی و قطعی شکننده در مواقع مقتضی در راه است که حکام خرفت و نگون بخت امریکا باید خود را برای اصابت مصیبت‌های اعظم مهیا نمایند. برخورد و انتقام از امریکا و شیطان بزرگ را حق مسلم خود می دانیم. ان شا الله این داغ را به دل امریکا خوهیم گذاشت.

یکی از اقدامات مهم و پشیمان کننده علیه امریکای جنایتکار این است که باید از منطقه مقاومت ذلیلانه اخراج شود. این کار درس بزرگی برای او و همپیمانانش در منطقه مقاومت خواهد بود.

ما از این موضع و انتقام از ام‌الفساد و ابر جنایتکار قرن دست نخواهیم برداشت. باید درس عبرت تاریخی به امریکا و اِذنابش بدهیم که در تاریخ سیاسی حهان ماندگار بماند. به فضل الهی بزرگترین امپراطوری مستکبر عالم باید به موزه سیاسی جهان سپرده شود.

ما زنده با انیم که ارام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقاتلوا هم حتی لا تکون فتنه
جنگ جنگ‌تارفع فتنه درعالم

الا ان حزب الله هم العالبون
الا ان حزب الشیطان هم الخاسرون.
والعاقبت للمتقین
محمد زارعی


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !