یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

جهادگران سلامت به روستاهای استان بوشهر اعزام می‌شوند

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با تاکید بر گسترش کمک‌های مومنانه به آسیب‌دیدگان و نیازمندان گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تیم‌های جهادی طرح "شهید رهنمون" در مبارزه با کرونا به روستا‌های استان اعزام می‌شوند.

آخرین اخبار
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

و به نقل از روابط عمومی  سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ؛ مراد علی فولادوند روز گذشته در نشست هم‌اندیشی مسئولان کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر  ضمن تبریک  عید غدیرخم، دهه امامت و ولایت،  فلسفه وجود بسیج را کمک به نیازمندان و مستضعفان دانست و اظهار داشت: امروز باتوجه به اینکه ویروس کرونا برخی از برنامه‌های این سازمان را تحت تاثیر قرار داده است، ما می‌توانیم با همکاری اقشار مختلف سپاه و مشارکت در کارهای جمعی مانند رزمایش کمک مومنانه فعالیت‌های خود را گسترش دهیم.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با بیان اینکه در ماه‌های اخیر در برخی از شهرستان‌ها کانون‌های بسیج جامعه پزشکی به صورت خود جوش فعالیت‌های قابل توجهی داشته گفت:  در راستای مقابله با ویروس کرونا برنامه‌های مهمی ارائه شده و طرح‌های دیگری  نیز در دست اجراء است.

وی،  با تاکید بر گسترش کمک‌های مومنانه به آسیب دیدگان و نیازمندان گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تیم‌های جهادی طرح شهید رهنمون در مبارزه با کرونا به روستا‌ها استان بوشهر اعزام می‌شوند.

فولادوند انجام خدمات آموزشی، غربالگری و کمک در مبارزه با کرونا از دیگر برنامه‌ها دانست و بیان کرد: برخی کانون‌ها در شهرستان‌ها فعالیت خود را در یک حوزه متمرکز کرده‌اند، این در حالی است که حوزه سلامت بعد از آموزش و پرورش گسترده‌ترین  حوزه فعالیت را دارد و نیروهای بسیج جامعه پزشکی نیز از بین همین کارکنان حوزه سلامت با شما همکاری می‌کنند

وی،تاکید کرد: کانون‌ها باید در همه حوزه‌های سلامت فعالیت داشته باشند و تمام منطقه جغرافیایی در شهرستان از خانه بهداشت تا بیمارستان را می‌توانند پوشش خدمت رسانی خود قرار دهند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر افزود: یکی از اقداماتی که با توجه به شرایط کنونی می تواند مورد توجه قرار گیرد کمک به کادر درمان در بیمارستان‌هاست که هم به‌صورت همراه بیمار در بیمارستان  و هم بصورت کمک به بیماران کرونایی بعد از ترخیص از بیمارستان می‌تواند انجام شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !