یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مسئول بسیج جامع پزشکی استان بوشهر؛

فلسفه وجود بسیج جامع پزشکی کمک به نیاز مندان و مستضعفان است

صبح امروز نشست هم اندیشی مسئولین کانون های بسیج جامع پزشکی استان بوشهر در ارتباطي ویدیو کنفرانسي برگزار شد.

آخرین اخبار
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در این نشست دکتر فولادوند مسئول سازمان بسیج جامع پزشکی استان بوشهر ضمن تبریک اعیاد گذشته گفت: فلسفه وجود بسیج کمک به نیاز مندان و مستضعفان است. امروز باتوجه به اینکه ویروس کرونا برخی از برنامه های این سازمان را تحت تاثیر قرار داده است، ما می توانیم با همکاری اقشار مختلف سپاه و مشارکت در کار های جمعی مانند رزمایش کمک مومنانه فعالیت های خود را گیترش دهیم.

مسئول سازمان بسیج جامع پزشکی استان بوشهر افزود: طی ماهای اخیر در برخی از شهرستان‌ها کانون های بسیج جامع پزشکی به صورت خود جوش فعالیت های قابل توجهی داشته و اقدامات قابل تحسینی انجام داده اند، اما ما وظیفه داریم که اقدامات صورت گرفته را به اطلاع مردم برسانیم.

فولادوند خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه احتمال دارد کرونا تا ماهای آینده مهمان ما باشد، باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تیم های جهادی طرح شهید رهنمون را فعال کرده و آنها را برای انجام خدمات آموزشی، غربالگری و کمک در مبارزه با کرونا به روستا های تحت پوشش اعزام نماییم.

مسئول سازمان بسیج جامع پزشکی استان بوشهر عنوان کرد: برخی کانون ها در شهرستان ها فعالیت خود را در یک حوزه متمرکز کرده اند، این در حالی است که حوزه سلامت بعد از آموزش و پرورش گسترده ترین حوزه فعالیت را دارد و نیروهای بسیج جامعه پزشکی نیز از بین همین کارکنان حوزه سلامت با شما همکاری می کنند.

وی بیان داشت: کانون ها باید در همه حوزه های سلامت فعالیت داشته باشند و تمام منطقه جغرافیایی در شهرستان از خانه بهداشت تا بیمارستان را می توانند پوشش خدمت رسانی خود قرار دهند.

فولادوند ابراز داشت: یکی از اقداماتی که با توجه به شرایط کنونی می تواند مورد توجه قرار گیرد کمک به کادر درمان در بیمارستانهاست که هم بصورت همراه بیمار در بیمارستان و هم بصورت کمک به بیماران کرونایی بعد از ترخیص از بیمارستان می تواند انجام شود.

 

 

 

 

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !