سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کاهش قاچاق در آب‌های بوشهر/ مردم در کنار نیروهای مسلح هستند

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: بسیاری از موارد قاچاق توسط مردم به دریابانی اطلاع داده شده و باعث کاهش چشمگیر قاچاق شده است.

آخرین اخبار
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار ولی الله رضایی نژاد پیش از ظهر دیروز با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: در حالی که دشمنان کمر بر نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته‌اند، اما خبرنگاران در صف اول عرصه روشنگری در مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: خبرنگار پناهگاه ندارد و در صف اول مبارزه رسانه‌ای، تمام تلاش خود را برای انعکاس حقایق و آگاهی بخشی به جامعه به کار می‌بندد.

وی با بیان اینکه خبرنگار انعکاس دهنده مشکلات جامعه است، افزود: امروزه اگر یک خبرنگار بتواند درد یک مظلوم را به گوش مسؤولان برساند و حل کند، جهاد در راه خدا کرده است.

فرمانده دریابانی استان بوشهر گفت: بخشی از احساس امنیت در جامعه به عهده نیروهای مسلح و بخش دیگری هم بر عهده خبرنگاران است که با اخبار خود امید را به جامعه تزریق می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم در کنار نیروهای مسلح هستند، ابراز کرد: بسیاری از موارد قاچاق توسط مردم به دریابانی اطلاع داده شده و باعث کاهش چشمگیر قاچاق در استان بوشهر شده است که این سطح همکاری مردم با نیروهای مسلح در دنیا بی‌نظیر است.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !