پنج شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فوتی‌ها و بستری‌های کرونایی استان بوشهر کاهشی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کاهشی شدن فوتی‌ها و بستری‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و گفت: از اسفند ماه تاکنون در استان بوشهر افزون بر ۹هزار ۲۹۵ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

آخرین اخبار
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری  ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در بوشهر بر پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه رعایت فاصله گذاری‌های اجتماعی، استفاده از ماسک و شستشو یا ضدعفونی کردن مداوم دست‌ها تاکید کرد و اظهار داشت: تنها راه مصون ماندن از بیماری کرونا توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی است.

وی با بیان اینکه اوج شیوع بیماران و فوتی‌های کرونایی از اواسط خرداد ماه ثبت شد گفت: در کمتر از ۱٫۵ ماه  مرگ و میرهای کرونایی افزایش یافت که سبب نگرانی همه مردم و مسئولان شد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر تعداد مبتلایان به بیماری کرونا تاکنون را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: از اسفند ماه  تاکنون در استان بوشهر افزون بر ۹هزار ۲۹۵ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۳۷۰ نفر از بیماران فوت کرده‌اند.

کشمیری، از کاهشی شدن فوتی‌ها و بستری‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و گفت: در شبانه‌روز گذشته ۴ بیمار مبتلا به کرونا جان باخته‌اند و در این مدت ۷۳ بیمار در  بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از بستری بودن ۲۹۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر خبر داد و بیان کرد:  از این تعداد ۵۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند که بیش از ۵۰ درصد آنها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های کرونایی سبب کاهش آمار ابتلا در استان شده است افزود: برخی محدودیت‌ها هنوز ادامه دارد که رعایت مردم امری مهم و ضروری است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !