یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

عامل فراری قتل مرد میانسال در بوشهر دستگیر شد

آخرین اخبار
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار خلیل واعظی از دستگیری فردی که پس از قتل دوست خود جسدش را در یکی از خیابان‌های شهر بوشهر رها کرده بود خبر داد و اظهار داشت: ساعت  هفت صبح جمعه ۱۷ مردادماه برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر مرگ مشکوک در خیابان بهشت صادق، سریعا ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در محل مورد نظر حضور یافتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان داشت: پس از بررسی ماموران انتظامی مشخص شد، جسد متعلق به فردی حدودا ۴۵ ساله است که آثار ضرب و جرح بر روی بدن وی مشهود بود.

وی با اشاره به اینکه در بررسی دقیق کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی و مدارک همراه جسد، هویت مقتول شناسایی شد، افزود: متوفی پس از دستور مقام قضائی برای بررسی‌های بیشتر توسط عوامل امدادی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سردار واعظی تاکید کرد: کاراگاهان پلیس با فرضیه وقوع قتل به صورت ویژه اقدامات خود را برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی شروع کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از مشخص شدن هویت قاتل، ماموران انتظامی شهرستان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به ارتکاب قتل اعتراف کرد و اظهار داشت: به علت اختلافات شخصی با مقتول درگیر و وی را به قتل رسانده است.

سردار واعظی با بیان اینکه در این رابطه دو نفر متهم دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری برای بررسی و تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !