شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

پاشازاده: شرایط شاهین با رقبا برابر نیست/ مسؤولین استان به فکر تیم باشند

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: از هر لحاظ شرایط برابری با سایر تیمها و مخصوصاً رقبای پیش روی نخواهیم داشت ولی با تمام توان به مصاف رقبا خواهیم رفت.

آخرین اخبار
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهدی پاشازاده ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا مقابل تراکتور تبریز از هفته بیست و هشتم لیگ برتر با سخت دانستن دیدار مقابل  تراکتور اظهار داشت: در وضعیت خوب و بدی قرار داریم به لحاظ خوب بودن اینکه تمرینات خوب و بانشاطی در طول هفته انجام دادیم و آن شوق و نشاط در بازیکنان ایجادشده ولی ما در بحث امکانات با سایر رقبا برابری نمی‌کنیم و این‌ها بهانه نیست بلکه یک واقعیت است و در بحث رسانه‌ای نیز کمتر به ما پرداخته می‌شود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه افزود: مسؤولین از همین حالا باید به فکر تیم باشند نه اینکه وقتی سقوط کردیم. شاهین یک تیم ریشه‌دار است و مستحق چنین جایگاهی نیست گرچه مسؤولین شهرداری زحمات زیادی کشیده‌اند.

وی در خصوص تیم فوتبال تراکتور هم تصریح کرد: من به تراکتور به‌عنوان مهمان احترام زیادی قائلم ولی در زمین به چشم یک رقیب نگاه خواهیم کرد و با تمام توان به مصاف آن‌ها خواهیم رفت که یک تیم پر مهره و خوب است.

 پاشازاده در خصوص مصدومان و محرومان بازی فردا هم بیان داشت: مالکی، حیدری و سجاد مشکل پور را به دلیل مصدومی در اختیار نخواهیم داشت و بازیکنانی مثل مشایخ و نوروزی‌فر تازه برگشته‌اند و امیدواریم بتوانیم در بازی فردا از آن‌ها استفاده کنیم.

پاشازاده در جواب سؤال خبرنگار فارس در خصوص اینکه چه نویدی به هواداران شاهین در خصوص نتیجه بازی فردا خواهد داد گفت: فقط می‌توانم بگویم که با تمام توان به مصاف تراکتور خواهیم رفت گرچه کار سختی خواهیم داشت ولی با تمرینات خیلی خوبی که داشتیم امیدواریم بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

گفتنی است به دلیل تأخیر در پرواز تراکتور تبریز کنفرانس ساکت الهامی سرمربی این تیم برگزار نشد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !