یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

قاتل متواری در شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که آذر ماه سال گذشته در بندر ریگ شهروندی را به ضرب گلوله به قتل رسانده و متواری شده بود بامداد امروز در شیراز دستگیر شد.

آخرین اخبار
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که آذر ماه سال گذشته در بندر ریگ شهروندی را به ضرب گلوله به قتل رسانده و متواری شده بود بامداد امروز در شیراز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در چهارمین روز از آذرماه سال گذشته فردی به هویت جواد در بندریگ با شلیک اسلحه کلت به قتل رسید؛ قاتل که متواری شده بود هویتش برای  پلیس مشخص و تحت تعقیب قرار گرفت.

 به گفته سردار واعظی پنجشنبه گذشته مخفیگاه قاتل در بلوار نواب شهر شیراز شناسایی و تیم کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی بیان کرد: بامداد امروز یکشنبه با اطمینان از حضور قاتل در مخفیگاه و همکاری پلیس شیراز عملیات دستگیری متهم آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: متهم مسلح با مقاومت در برابر دستور پلیس به سمت نیروهای عمل کننده پلیس آتش گشود.

سردار واعظی گفت: با تنگ‌ شدن حلقه محاصره، متهم ضمن  ورود به  یکی از واحدهای مسکونی با گروگان گرفتن یک خانم قصد فرار از حلقه محاصره پلیس را داشت.

 به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر با حضور سردار حبیبی فرمانده محترم انتظامی استان فارس در صحنه عملیات و گفت‌وگو با متهم مسلح، این فرد که در تیراندازی متقابل پلیس از ناحیه دست زخمی شده بود خود را به پلیس تسلیم و اسلحه مورد استفاده  وی نیز ضبط شد.

گفتنی است متهم به قتل با اعزام به مرکز درمانی تحت مداوا می‌باشد.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !