یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اجرای شبکه فاضلاب در مناطق جنوبی بوشهر به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به انجام مطالعات اجرای طرح فاضلاب در محلات جنوبی شهر بوشهر گفت: اجرای شبکه‌گذاری و ایستگاه پمپاژ فاضلاب در این نقاط به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

آخرین اخبار
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهرداد ستوده با بیان اینکه اکنون در ۳ شهر بوشهر، گناوه و دیلم طرح  شبکه گذاری، ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه فاضلاب اجراء شده است اظهار داشت: این پروژه در این شهرها افزون بر ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر پرداخت و خاطرنشان کرد: بافت تاریخی بوشهر که هویت فرهنگی این شهر محسوب می‌شود توسعه زیرساخت‌های عمران شهری در آن مورد توجه قرار گرفته که در این راستا شبکه فاضلاب در این بافت اجرا شد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر روند اجرای طرح شبکه گذاری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را مطلوب دانست و تصریح کرد: اجرای لوله گذاری و شبکه‌گذاری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر به سبب وجود گذرهای باریک، زه بالا و سست بودن بافت زمین قدری زمان‌بر ، سخت و اکنون این روبه پایان است .

ستوده  اعتبار اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را ۱۴۰ میلیارد تومان دانست و گفت: در اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر ۳۵ کیلومتر شبکه اجراء و ۲ ایستگاه پمپاژ ساخته شد.

وی، از اجرای طرح مطالعاتی شبکه فاضلاب در محلات جنوبی شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد: پس از پایان مطالعات، اجرای شبکه گذاری فاضلاب در مناطق جنوبی شهر بوشهر اجرا می‌شود که برای انجام این پروژه به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه اکنون روزانه ۴۵ هزار مترمکعب فاضلاب در شهر بوشهر دفع و تصفیه می‌شود نصریح کرد: برای استفاده از خروجی تصفیه‌خانه فاضلاب بوشهر طرح‌های مهمی در عرصه کشت گیاهان غیر مثمر تدوین شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !