چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۶ مصدوم در حادثه شرکت سیمان دشتستان/ شایعه انفجار رد شد

فرماندار دشتستان در خصوص حادثه شرکت صنایع سیمان دشتستان گفت: متاسفانه ۶ نفر از همکاران مصدوم و به بیمارستان شهید گنجی اعزام شدند که چهار نفر از پرسنل بصورت سرپایی مداوا و دو نفر جهت مداوا تکمیلی به بیمارستان صدرای شیراز انتقال داده شدند.

آخرین اخبار
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان در خصوص حادثه شرکت صنایع سیمان دشتستان اظهار داشت: حدود ساعت ۱۳ روز سه شنبه ۱۴ مرداد در پی بروز اشکال در یکی از شیرهای تنظیم فشار واحد گازرسانی در مشعل‌های پیش گرمکن در کارخانه سیمان دشتستان واحد تولید، فرایند تولید را متوقف و به واحد تعمیرات مکانیکی کارخانه جهت رفع مشکل اطلاع داده شد.

فرماندار دشتستان افزود: مهندس شیفت بهره برداری که مسؤول پیگیری رفع مشکل  می‌باشد به همراه مدیر مکانیک و تکنسین‌های واحد مکانیک و تولید در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی مشکل، تصمیم به تعویض شیر آسیب‌دیده گرفتند.

وی ادامه داد: پس از قطع گاز اصلی، نسب به تعمیر شیر اقدام شد که مقداری از گاز محبوس شده بدلیل وجود تجهیزات برقی، شعله ور گردید.

نوروزی با بیان اینکه هیچ انفجاری در شرکت صنایع سیمان دشتستان رخ نداده است گفت: آتش مهار و متاسفانه ۶ نفر از همکاران مصدوم و به بیمارستان شهید گنجی اعزام شدند که چهار نفر از پرسنل بصورت سرپایی مداوا و دو نفر جهت مداوا تکمیلی به بیمارستان صدرای شیراز انتقال داده شدند.

منبع: فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !