پنج شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

زیرساخت‌های آموزش مجازی در روستاهای بوشهر فراهم شود

فرماندار بوشهر گفت: زیرساخت‌های آموزش مجازی در روستاهای شهرستان بوشهر فراهم شود.

آخرین اخبار
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عباس جمشیدی عصر سه‌شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بوشهر با تبریک عید سعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود باید شرایط تحصیلی دانش‌آموزان نیز فراهم شود.

وی خواستار توسعه دولت الکترونیک و ارائه خدمات مناسب در این حوزه شد و اضافه کرد: باید در سطح شهرها و روستاهای شهرستان زیرساخت‌های مناسب برای دولت الکترونیک فراهم شود.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: زیرساخت‌ها در روستاها به منظور استفاده از آموزش‌های مجازی فراهم شده و از ظرفیت صداوسیما و فضای مجازی برای توسعه فعالیت‌های آموزشی استفاده شود.

وی ادامه داد: کمیته‌های زیر مجموعه کار را کارشناسی صورت دهند و بازدیدهای میدانی و نظارت و بازرسی در همه حوزه‌ها به تأیید شورای آموزش و پرورش شهرستان برسد.

جمشیدی خواستار عملیاتی‌شدن مصوبات با تشکیل کارگروه‌ها شد و افزود: آموزش و پرورش باید کمیته مدیریت بیماری کرونا تشکیل دهد که در این کمیته پیشنهادات لازم را به ستاد کرونا در استان انتقال دهند و در برگزاری محل امتحانات پروتکل‌ها را به طور کامل رعایت شود.

وی بر انجام دقیق نظارت‌ها و بازرسی‌ها تاکید کرد و گفت: اگر در مدارس هیئت امنایی و غیرانتفاعی و مدارس دیگر مؤلفه‌های لازم انجام نمی‌شود باید تذکرات لازم صورت پذیرد و به طور جدی در پیشبرد امورات گام بردارند.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !