شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

خودزنی اصلاح طلبان افراطی با تخریب مدیر کل آموزش و پرورش بوشهر آغاز شد

بعداز انتصاب معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر یکی از مدیران عزل شده آموزش و پرورش، در یکی از مناطق شهرستان دشتستان نسبت به این موضوع واکنش نشان داد، که می توان این موضع گیری ها را نوعی خودزنی در جبهه اصلااح طلبان تلقی کرد.

آرشیو اخبار
۰۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پس از انتصاب یکی از نیروهای با تجربه و متعهد استان بوشهر به سمت معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، برخی اصلاح طلبان افراطی و ساختار شکن واکنش های تندی نسبت به این انتصاب نشان دادند.

این درحالی است که مدیر کل فعلی آموزش و پرورش استان با حمایت اصلاح طلبان مرکز و استان منصوب شده است.

بعداز انتصاب معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، یکی از مدیران عزل شده آموزش و پرورش در دولت روحانی نسبت به انتصاب علی موحدی واکنش نشان داد. واکنش این دسته از اصلاح طلبان را می توان نوعی خودزنی در جبهه اصلاح طلبان تلقی کرد.

این رئیس عزل شده در دولت روحانی در یکی از گروه های شهرستان دشتستان نوشت: همیشه در سال آخر دولت اصلاحات (اگر دولت روحانی را اصلاح طلب بدانیم) مدیران برای نگه داشتن پست و مقامشان چرخش ۱۸۰ درجه‌ای دارند.

این تندرو اصلاح طلب عنوان کرد: هر دوره به امید تغییر و اصلاح آمدیم، ولی در آخر همان شد که طرف مقابل می خواست. در هر دوره ای اصولگراها (نیروهای انقلابی) پیروز میدان می شوند.

این اصلاح طلب افراطی در حالی موضع گیری تند علیه انتصاب علی موحدی در پست معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر ابراز می دارد که همسر وی از سوی اصلاح طلبان مورد بی‌مهری قرار گرفته بود و در آموزش و پرورش هیچ بهایی به او نمی دادند، اما موحدی وی را مورد حمایت قرار داد.
لازم به یادآوری است این اصلاح طلب افراطی درسال ۹۸ از ریاست یکی از حوزه های آموزش و پرورش دشتستان عزل شده بود. علاوه بران دارای سوابق سویی همچون برگزاری جشن به مناسبت روز جهانی کودک در ایام شهادت حضرت رقیه (س)، برگزاری جشن در روز شهادت حضرت زینب با همکاری رییس ستاد روحانی در یکی از بخش های دشتستان و برگزاری مراسم تجلیل از فعالین قرآنی که با اجرای ساز نی انبان توسط دو دختر همراه بود در کارنامه مسئولیتی خود دارد.
همچنین  یکی دیگر از اصلاح طلبان خطاب به مدیر کل اموزش و پرورش، گفت: اقای کرمی توضیح بدهند براساس چه رویکرد، شاخصه‌ها و دلایلی این انتصاب را انجام داده اند. این یک درخواست از جانب رئیس ستاد جوانان روحانی به آقای کرمی نیست، یک تذکر به ایشان هست که اگر پاسخ لازم ندهند قطعا اقدامات مقتضی برای پاسخ گویی ایشان صورت خواهد گرفت.

وی افزود: ایشان تا روز شنبه صبح مهلت دارند دلیل توهین خود به فعالان ستادی و حامی دولت را اعلام بکنند. وگرنه بنده به نوبه خود با تمام توان علیه این گستاخی ایشان اقدام خواهم کرد.

برخی اصلاح طلبان تندرو در حالی به این انتصاب مدیر کل آموزش و پرورش اعتراض می کنند که علی موحدی فردی شناخته شده، متعهد، معتدل و مقبول قاطبه فرهنگیان استان می باشد. علاوه بر آن معاونت پرورشی یک جایگاه فرهنگی و تربیتی است که نباید دست خوش بازی های سیاسی قرار بگیرد.
تجربه علی موحدی در همین مسئولیت در گذشته نشان داده که وی بدون توجه به بازی های سیاسی در چارچوب ماموریت های محوله معاونت پرورشی عمل کرده است.
حال باید منتظر ماند و دید آیا مدیر کل بر تصمیم خود خواهد ماند یا فشارهای سیاسی در آموزش و پرورش این اداره را به سمت و سویی دیگر خواهد کشاند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !